Прем’єра запланована на 2-3 червня 2023 року.

 

Київський національний академічний театр оперети готується до прем’єри вистави «Тигролови» за мотивами однойменного роману Івана Багряного*.

Прем’єра мюзиклу мала відбутися ще в 2022 році; його перша читка була запланована на 20-ті числах лютого. Через повномасштабне вторгнення РФ, вистава вийде на сцену із затримкою на рік.

Мюзикл на дві дії розповідає про час сталінських репресій. Молодий український інженер-авіатор Григорій Многогрішний тікає з “ешелону смерті” та знаходить порятунок на далекому Сході, в родині українських переселенців Сірків.

«Це один з українських бестселерів, дуже хороша література, актуальна історія, яку пережила Україна. І боротьба з цим монстром продовжується», - коментує керівник Національної оперети Богдан Струтинський. 

Над постановкою мюзиклу працюють: режисер Сергій Павлюк, диригент-постановник Сергій Дідок, хормейстр-постановник Максим Ковальчук, художник-постановник Олександр Білозуб, автори лібрето Кирило Бескоровайний, Антон Гуманюк, композитори – Кирило Бескоровайний, Антон Гуманюк, Богдан Решетілов.

 

Автор: Ксенія Білаш,

Джерело: lb.ua

Довідково

*Іван Багряний був відзначений Національною премією України імені Тараса Шевченка 1992 року (посмертно) за романи «Сад Гетсиманський», «Тигролови».