Наказом Держкомтелерадіо затверджено новий склад Комітету з премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

До Комітету увійшли відомі діячі інформаційної сфери – лауреат Національної премії імені Т.Шевченка в галузі кіномистецтва,професор кафедри кіно- і телемистецтва Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Мужук; член НСЖУ і НСПУ, соратник В’ячеслава Чорновола Григорій Кримчук; головний редактор головної редакції випуску та художнього фонду творчого об'єднання «УР-3 «Культура» НСТУ АнатолійТабаченко; громадський діяч Тарас Чорновіл, голова НСЖУ СергійТоміленко.

Також у Комітеті ‑ представники Держкомтелерадіо та заступник Міністра культури та інформаційної політики України Тарас Шевченко. Очолює Комітет голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Нагадаємо, що премія імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики, відповідно до урядової постанови, присуджується щорічно, починаючи з 2004 року. Її мета – сприяти появі і відзначати найкращі твори, що спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. З 2018 року її розмір збільшено до 20 тисяч гривень.

 

Прес-служба Держкомтелерадіо