Народна артистка України Ольга Сумська – найчарівніша жінка України і легенда українського кіно.

Знаменитістю захоплюється не одне покоління українців, а її врода змусила серця мільйонів чоловіків битись частіше. Якою була зірка 40 років тому і зараз?

Ольга Сумська народилася 22 серпня 1966 року в сім'ї зірок львівського академічного театру імені Івана Франка. Так, батько знаменитості В’ячеслав – народний артист України, а мама Ганна – заслужена артистка. Старша сестра Наталія – також відома акторка театру. Ольга дебютувала на сцені у 5 років, зігравши епізодичну роль у виставі батьків.

Вперше зірка зіграла в кіно роль у картині "Вечори на хуторі біля Диканьки" 1983 року. Однак шалену популярність Сумська здобула за 13 років, коли світ побачив серіал "Роксолана".

Прихильники драми захопились не лише акторською грою зірки, а й її чаруючою вродою. Фанати божеволіли від фігури Сумської, її розкішного волосся та спокусливої родимки на обличчі. Так, Ольгу охрестили секс-символом.

Варто додати, що фірмову родимку з обличчя Ольга видалила, потім довелось прихильникам пояснювати причину. А причина була банальною ‑ вона їй просто заважала.

Джерело: show-business.znaj.ua