«Книжка на сцені» є етапом масштабного видавничо-театрального проєкту, магістральна мета якого привести знакову європейську драматургію на українську сцену.

Результатом проєкту «Книжка на сцені» стануть чотири вистави за творами провідного бельгійського драматурга та кіносценариста Тьеррі Дебру, культового ірландсько-американського драматурга Мартіна Макдона, одного з найвидатніших класиків польської літератури Вітольда Ґомбровича, а також молодої авторки драм з Литви Лаури-Сінтії Черняускайте, лауреатки Літературної премії Європейського Союзу.

 

Перформанси дадуть змогу максимально розширити аудиторію проєкту, долучивши театральну публіку до книгарської.

 

«Книжка на сцені» є частиною проєкту «Особливі прикмети: 10 бесід про ідентичність» «Видавництва Анетти Антоненко». Проєкт реалізується за підтримки програми The European Commission Education, Audiovisual and Culture Executive Agency (EACEA) Culture, Creative Europe.

 

Проєкт «Особливі прикмети: 10 бесід про ідентичність» покликаний популяризувати класичну та сучасну європейську драматургію серед читачів, а також поширити її на українську театральну сцену. Проєкт буде реалізовуватись у період 2020-2021 років та передбачає переклад, підготовку до друку, друк та промоцію високоякісних п’єс від 10-ти європейських авторів. Серед них будуть твори іспанською, французькою, чеською, польською, хорватською, англійською, литовською та грецькою мовами.

Джерело: Читомо