20 грудня під головуванням Юрія Макарова відбулось організаційне засідання, в якому взяли участь новообрані члени Шевченківського комітету.

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський, який побажав успішної роботи оновленому складу Комітету, а також закликав і далі зміцнювати позитивний імідж найвищої державної нагороди у гуманітарній сфері.

Юрій Макаров подякував членам Шевченківського комітету попереднього скликання й екс-голові Комітету Юрію Щербаку за їхній внесок у збагачення духовної скарбниці Української держави високохудожніми творами, автори яких удостоїлися престижної Шевченківської премії.

На організаційному засіданні відповідно до пункту 3 абзацу 4  Положення про Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка новообраними членами Комітету також було прийнято рішення щодо продовження терміну прийому літературно-мистецьких творів і супровідних документів на здобуття Національної премії 2020 року. Прийом супровідних документів здійснюватиметься працівниками Секретаріату Комітету з 23 грудня 2019 року до 15 січня 2020 року включно за адресою: м.Київ, вул.Прорізна, 2, кім.404-405.

Наступне питання, що розглядалось на засіданні, стосувалось оновлення складу експертів Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка. Новообрані члени Шевченківського комітету мають до 27 грудня поточного року подати кандидатури експертів.

Наступне засідання Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка планується провести у третю декаду січня 2020 року.

 

Секретаріат Комітету