Вельмишановний Юрію Миколайовичу!

Колектив Секретаріату Комітету вітає Вас з ювілеєм ‑ з 85-літтям! Нам випала честь працювати з Вами впродовж останніх років, дбаючи про зміцнення позитивного іміджу державної інституції, що відіграє важливу роль у розвитку вітчизняної культури і мистецтва.

 

Ваша громадська і літературна діяльність, що триває не одне десятиліття здобули визнання й авторитет у вітчизняному інтелектуальному середовищі.

 

Успішна кар’єра науковця-медика, письменника, політика, дипломата, громадського діяча гідно оцінена державою, є яскравим прикладом самовідданого і безкорисливого служіння Батьківщині.

 

Не одне покоління українців виховане на Ваших книжках, які збагатили літературну скарбницю національної літератури, відкрили Україну зовнішньому світу, продовжили кращі традиції класичної прози.

 

Хотілося б відзначити і Ваш вагомий внесок у функціонування Комітету, який упродовж останніх трьох років працював як єдиний злагоджений механізм, що не допускав збоїв і прорахунків.

 

Хочемо у День Вашого народження, вельмишановний Юрію Миколайовичу, щиро побажати довгих-довгих років життя, міцного козацького здоров’я, невсипущої творчої енергії, сімейної гармонії!

 

З роси і води Вам на многії і благії літа!

 

Працівники Секретаріату Комітету