25 травня пішов з життя поет, есеїст, перекладач, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Шевченківської премії, член Національної спілки письменників України, Асоціації українських письменників, Асоціації естрадних діячів України, головний редактор часопису «Соборна вулиця» КРЕМІНЬ ДМИТРО ДМИТРОВИЧ

Його поезія заспокоювала душу, від геніальних слів серце занурювалося у гармонію. З трепетом і хвилюванням, жалем і тривогою, але і з величезною віроюв безсмертя душі і всіх слів, написаних для нас великим поетом, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та депутатський корпус Миколаївської обласної ради сьомого скликання, працівники виконавчого апарату обласної ради висловлюють щирі співчуття родині, рідним і близьким.

Дмитро Дмитрович Кремінь назавжди залишиться у наших серцях.

 

Члени Комітету, співробітники Секретаріату Комітету приєднуються до слів співчуття, висловлених рідним і близьким покійного.

Пам’ять про Дмитра Креміня назавжди лишиться у наших серцях!

Царство йому небесне! Нехай земля йому буде пухом!

 

Дмитро Кремінь народився 21 серпня 1953 року в селі Суха (нині Іршавський район, Закарпатська область). У 1975 році він закінчив філологічний факультет Ужгородського держуніверситету. Член Національної спілки письменників України (1979), Асоціації українських письменників (1997), Асоціації естрадних діячів України (1999). З 2010 року — голова Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України, головний редактор журналу «Соборна вулиця».