У Львівській національній філармонії оголосили результати головної книжкової премії – BookForum Best Book Award. Загалом на конкурс було подано 508 видань від 103 видавництв, а журі засідало у трьох містах: Києві, Харкові та Львові.

Про це йдеться на сайті форуму.

Спеціальну відзнаку у номінації "Свобода"отримує книжка “В ізоляції. Дописи про Донбас”, автор Станіслав Асєєв (Васін), видавництво Люта справа.

У номінації "Класична українська література" перемогла книжка "Листи. Леся Українка" видавничий дім "Комора".

У номінації "Сучасна українська поезія" перемогу здобуває книжка "Антологія молодої української поезії", упорядник Мирослав Лаюк, видавництво "А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га".

У номінації "Класична іноземна література в українському перекладі" перемогла книжка "Сенека. Моральні листи до Луцілія", перекладач Андрій Садомора (минулорічний номінант на Національну премію) , видавництво "Апріорі".

У номінації "Сучасна іноземна література в українському перекладі" перемогла книжка "За лаштунками в музеї", Кейт Аткінсон, видавництво "Наш Формат".

У номінації "Література для дітей віком від 0 до 5" перемогла книжка "Улюблені вірші-3", упорядник Іван Малкович (лауреат Шевченківської премії 2017 року), видавництво "А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га".

У номінації "Література для дітей віком від 6 до 12" перемогла книжка "Казки на ніч для дівчат бунаток", Елена Фавіллі, видавництво "Книголав".

У номінації "Література для підлітків і YA" перемогла книжка "Повернутися з війни", авторка Наталя Нагорна, видавництво "Діпа".

У номінації "Non-fiction" перемогла книжка "Ми були солдатами… і молодими: Я-Дранґ — битва, що змінила війну у В’єтнамі", автори Гаролд Ґреґорі Мур, Джозеф Лі Ґелловей, видавництво "Астролябія".

У номінації "Біографія" перемогла книжка "Наречена Шульца", Агата Тушинська, "Видавництво 21".

У номінації "Історія" перемогла книжка "Червоний голод. Війна Сталіна проти України", авторка Енн Епплбом, видавництво "HREC-PRESS".

У номінації "Візуальна книга" перемогла книжка "Авангард. Українські художники першої третини XX ст.", автор Дмитро Горбачов, видавництво "Мистецтво".

У номінації "Наукова література" перемогла книжка "Лікарські товариства у Львові до 1939 року", автор Оксана Стадник, видавництво "ТзОВ “Аверс”.

У номінації "Популярна наукова література" перемогла книжка "Іван Боберський – основоположник української тіловиховної і спортової традиції", автори Андрій сова та Ярослав Тимчак, видавництво "Апріорі".

 

Інформація прес-бюро Форуму видавців