На 76-му році з життя пішов співак, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, професор кафедри оперного співу Національної музичної академії ім. Чайковського Роман Майборода.

Про це повідомляє Національна музична академія ім. Чайковського.

«Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, колегам і учням покійного», – йдеться в повідомленні. Причина смерті співака не називається.

Прощання з артистом відбудеться у четвер, 6 вересня, в Національній опері України, відспівування пройде у Володимирському соборі.

Народився Роман Майборода 28 серпня 1943 року в селі Кирияківка (Полтавська область, Україна) в родині композитора Георгія Майбороди.

Роман Майборода– син композитора Георгія Майбороди та племінник композитора Платона Майбороди.

Роман Майборода – в минулому лауреат Всесоюзного конкурсу вокалістів імені Глінки в Вільнюсі, Міжнародного конкурсу в Тулузі, а також був володарем гран-прі та золотої медалі Міжнародного конкурсу молодих оперних співаків. Він співав в операх Верді в Ризі, Талліні та Варшаві. Сцену залишив у2012 році.

Роман Майборода був удостоєний Національної премії України імені Тараса Шевченка 2002 року за вокальні партії в оперних виставах.