Акторка театру та кіно Ада Роговцева показала уривок із вистави «Схоже на щастя»у прифронтових селищах Майорське та Жованка на Донеччині. Виступила для місцевих жителів і військових. Після цього виступила в Авдіївці. Режисером вистави стала донька акторки Катерина Степанкова.

Про особливий виступ українських артистів за лічені кілометри від лінії розмежування на своїй сторінці у Facebook повідомив голова військово-цивільної адміністрації Володимир Весьолкін.

«У нас у Жованці та Майорську всі у шоці... Культурному шоці. До нас завітали неймовірні Ада Роговцева разом із онуком та донькою Катериною Степанковою, Лариса Руснак, Світлана Орліченко. Вони чарівні!» – написав він, опублікувавши кілька кадрів із виступу.

4 роки акторка їздить з концертами на Донбас. Постійно виступає і в Дніпровському госпіталі, де лікуються поранені воїни.

«За допомогу українським військовим Росія призначила заочно їй 3 роки в'язниці. А їй все одно. Бо їхати до окупантів намірів не має. Заробітки «за поребриком»вважає вибором між грошима та гідністю. Людина, яка зробила для себе рішучий вибір на користь гідності», ‑каже керівник Авдіївської військово-цивільної адміністрації Павло Малихін.

Джерело: gazeta.ua

 

На фото: народна артистка України, Герой України, лауреат Шевченківської премії, член Комітету з присудження Національної премії України імені Тараса Шевченка Ада Миколаївна Роговцева разом з донькою Катериною Степанковою.