У понеділок, 16 липня, свій День народження святкує Герой України, лауреат Шевченківської премії актриса театру і кіно Ада Роговцева.

Артистці виповнюється 81 рік. У мережі активно вітають Аду Миколаївну. Популярний в Україні інтернет-ресрус OBOZREVATEL зібрав привітання у соціальних мережах, які залишили шанувальники творчості Роговцевої.

Так, одним з перших легендарну артистку і Героя України привітав президент країни Петро Порошенко, зазначивши, що «вдячний Богу за те, що живе в епоху Роговцевої».

Президент України Петро Порошенко на свій сторінці у Твіттері, зокрема, зазначив: «Талант, харизма, наполегливість, патріотизм, мудрість, неймовірна воля ‑ це лише мала доля чеснот, які уособлює сьогоднішня іменинниця, Ада Миколаївна Роговцева.  Не втомлюся повторювати, що вдячний Богу за можливість жити в епоху Ади Роговцевої.Многая літа, Адо Миколаївно!».

Члени Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка, працівники Секретаріату Комітету приєднуються до усіх привітань на адресу іменинниці. Окремо хочемо побажати Вам, вельмишановна Адо Миколаївно, довгих років життя, міцного здоров’я, творчого натхнення!

Сподіваємося, що наша співпраця у складі Шевченківського комітету і надалі буде продуктивною і плідною заради розбудови вітчизняного культурного простору, популяризації імені Великого Кобзаря, утвердження українськості у громадському житті країни!