Міністерство закордонних справ України закликало всіх приєднатися до кампанії в Києві на підтримку ув’язненого в Росії українського кінорежисера Олега Сенцова в четвер, 13 липня, на день його народження.

«Щоб підтримати його моральний дух, Міністерство закордонних справ України запрошує Вас приєднатися до кампанії #FreeSentsov, прийти до будівлі МЗС (Михайлівська пл., 1) і зробити власне фото із встановленою інсталяцією на честь Олега Сенцова. Опублікувавши фото в соціальних мережах, використовуючи хештег #FreeSentsov, ми всі разом ще раз нагадаємо, що пам’ятаємо і боремося за його звільнення», – закликали в міністерстві.

Інсталяція, про яку йдеться, з назвою «FREEDOM» (свобода, воля) – це режисерське крісло, присвячене Сенцову. Воно встановлене в будівлі МЗС, і «кожна іноземна делегація, яка приїжджає до міністерства, бачить її і обов’язково дізнається про Олега Сенцова», додали в міністерстві.

 

Джерело: Радіо Свобода.

 

Інформацію про Олега Сенцова як лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка розміщено на сайті у розділі «Лауреати Національної премії».