Із 10 по 18 червня у Києві відбудеться Summer School Totem.

Це серія майстер-класів для  хореографів і танцюристів. Заняття триватимуть на базі Totem Dance School i Totem Dance Groupe.

‑ Ми поставили собі за мету знайти і зібрати п'ять різнопланових і професійних віртуозів сучасного балету, щоб зробити навчальну програму кейсу більш універсальною для людей, які хочуть бути в контексті світових танцювальних тенденцій, ‑ розказала cultprostir.ua організатор і куратор Summer School TotemХристина ШИШКАРЬОВА, яка також готує власну програму майстер-класів.

Одним із викладачів школи стане відомий український хореограф-постановник, засновник «Київ модерн-балету», лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка 2016 року Раду Поклітару, який поділиться теорією і практикою прогресивного сучасного танцю і покаже базові кейси, необхідні початківцю модернового балету. Також майстер-класи проведуть італійський хореограф, засновник танцювальної компанії Wee Франческо Скаветта, відома танцюристка Анна Озерська, яка зробила кар'єру в кількох хореографічних компаніях світу, і учасник шоу «Танцюють всі» та художній керівник Totem Dance Groupe Ярослав Кайнар.

Джерело: газета «День»,

№91, 31.05.2017 р.

 

p.s. Національна премія присуджена Раду Поклітару за балети «Лебедине озеро», «Жінки в ре мінорі», «Довгий різдвяний обід» та балет-триптих «Перехрестя».