Журнал про сучасну культуру «ШО» представляє XII Міжнародний фестиваль поезії «Київські Лаври», що відбудеться з 24 по 28 травня ц.р. у Києві.

Тема культурологічного заходу – «Білоруський десант і музика поезії».

Засновником і беззмінним спонсором «КЛ» є журнал про сучасну культуру «ШО». За роки існування фестивалю в ньому взяли участь понад 500 поетів з 24 країн світу. Одним зі своїх головних завдань організатори вважають підтримку поезії українською мовою, так само як і розширення та гармонізацію культурного простору в Україні. Цього року в Києві виступлять поети з України, Білорусі, Грузії, Росії та США. Поруч з молодими українськими авторами з різних регіонів країни читатимуть свої вірші зірки сучасної поезії: Петро Мідянка (Україна), Бахит Кєнжеєв, Андрій Грицман (США), Лілія Газізова (Татарстан, Росія), Борис Херсонський (Україна), Ніка Джорджанелі (Грузія), Віра Полозкова (Росія), Маріанна Кіяновська (Україна), Вероніка Доліна (Росія), Андрій Хаданович (Білорусь), Галина Крук (Україна), Марія Галіна (Україна – Росія) та інші.

У фестивалі цього року бере участь народний артист України Олексій Горбунов і гурт «Грусть Пилота», а також молоді виконавці та музиканти з України й Білорусі.

У програмі фестивалю, зокрема 27 травня о 19.40-21.00, організовано проект «Музика поезії» за участю лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Петра Мідянки (Україна) та Вероніки Доліної (Росія) (Кнайп-клуб «Купідон», вул. Пушкінська, 1-3/5).