Це інформаційне повідомлення з’явилося на сайті Буквоїда сьогодні. Як зазначається, 23 травня о 16:00 у Бібліотеці Національного музею літератури України відбудеться церемонія вручення премій Ліги українських меценатів за 2017 рік (літературної премії ім.В.Свідзінського та премії ім.Д.Нитченка).

Лауреатом премії ім.В.Свідзінського став Іван МАЛКОВИЧ (м. Київ), поет – за збірку «Подорожник з новими віршами». (Свого часу цю премію отрималиВасиль Герасим’юк, Любов Голота, Cвітлана Короненко, Дмитро Кремінь, Валентина Давиденко, Борис Гуменюк та ін.).

Лауреатами спеціальної премії Ліги українських меценатів ім. Д. Нитченка стали Лариса МАСЕНКО, професор, мовознавець, соціолінгвіст (м. Київ) та Іван ЮЩУК, професор, мовознавець, перекладач (м. Київ) за оборону українського слова. (Свого часу премію Д. Нитченка отримали Володимир Панченко, Тарас Компаніченко, Ірина Фаріон, Віктор Баранов, Павло Гриценко, Володимир Поліщук, Ігор Коцюбинський та ін.).

Премії вручають: Володимир ЗАГОРІЙ (президент Ліги українських меценатів) та Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ (виконавчий директор Ліги українських меценатів).

До участі запрошені: лауреати премій попередніх років.

Адреса: вул. Б. Хмельницького, 11 (метро «Театральна»).

 

Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка приєднується до всіх привітань, що лунають на адресу новообраного лауреата літературної премії імені Володимира Свідзінського.

 

p.s. Нагадаємо, що Іван Малкович за зібрку лірики «Подорожник з новими віршами» нинішнього року був удостоєний Національної премії України імені Тараса Шевченка у номінації «Література, публіцистика, журналістика».