Літконкурс ім. Г.Тютюнника представив нових потенційних зірок української літератури

2 березня ц.р. відбулась церемонія нагородження переможців першого Всеукраїнського конкурсу ім. Григора Тютюнника.

У залах київського театру «Сузір’я» перед церемонією молоді автори, для яких, власне, й був створений конкурс, мали змогу поцікавитися «творчою кухнею» метрів прози й поезії, таких як живий класик, поет Іван Драч та прозаїк В’ячеслав Медвідь.

Конкурс організували у жовтні 2016 року Аграрна партія, видавництво «Самміт-книга» та Українська бібліотечна асоціація. Хоча великого інформаційного розголосу не було, за кілька місяців оргкомітет отримав майже сотню рукописів від молодих авторів віком до 35-и.

Журі на чолі з Іваном Драчем обрало десятьох лауреатів, серед яких прозаїки та поети: Кіра Кирпа, Марина Артеменко, Юлія Бережко-Камінська, Назар Вівчарик, Андрій Дацків, Маріанна Задорожна, Андрій Ільїн, Ельвіра Молдован, Валерій Пузік, Ігор Стамбол.

Хоча конкурс від початку був зорієнтований на сільську та аграрну тематику, в обраних роботах представлена значно ширша палітра прозових сюжетів і поетичних образів.

Джерело: glavcom.ua

 

На фото: у першому ряду – голова першого Всеукраїнського конкурсу ім.Григора Тютюнника, поет, сценарист, перекладач, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, Герой України Іван Драч.