Офіційний веб-сайт

Жовтнева афіша Національної опери України

Жовтнева афіша Національної опери України, незважаючи на карантинні обмеження, багата на різноманітні концертні програми та камерні вистави як нові, так і ті, що вже давно припали до смаку глядачам.

 

Відкриває другий місяць осені балетний концерт «Чайковський Ballet Gala» (1 жовтня). Також на шанувальників балету в жовтні очікують: Cantabile Ballet Gala (8 жовтня), «Вечір сучасної хореографії» (15 жовтня), Balletissimo Andante (22 жовтня), Affrettando Balet Gala (29 жовтня), 24 жовтня ‑ 2 одноактних балети: «Пахіта» (Л.Мінкус) та «Кармен-сюїта» (Ж.Бізе-Р. Щедрін), 31 жовтня ‑Con Spirito Ballet Gala та «Кармен-сюїта» за участі провідних солістів балетної трупи театру.

 

Для поціновувачів оперного мистецтва творчий склад театру підготував не менш цікаву програму. Уже 2 жовтня відбудеться Bass Gala за участі кращих басів: Тараса Штонди, Сергія Магери, Володимира Тишкова та Сергія Ковніра.

 

9 жовтня ‑ «Вечір романсу», 16 жовтня ‑ Gala de France, 23 жовтня ‑ Концерт Сусанни Чахоян і Тараса Штонди, 30 жовтня ‑ Вечір оперних дуетів за участі провідних солістів оперної сцени театру. 

 

Також у жовтневій афіші три опери. Перлину української класики «Наталка Полтавка» Миколи Лисенка можна подивитися 3 жовтня. І це той випадок, коли треба йти слухати Анжеліну Швачку в ролі Терпилихи.

 

Інші виконавці: Наталка ‑ Тамара Калінкіна, Возний ‑ Сергій Пащук, Виборний ‑Богдан Тарас, Петро ‑ Сергій Скочеляс, Микола ‑ Олександр Бойко. 

 

Комічну оперу «Служниця-пані» Дж.Б.Перголезі покажуть 10 жовтня (Уберто ‑ Андрій Маслаков, Серпіна ‑ Сусанна Чахоян, Веспоне ‑ Сергій Якубов, партія клавесина ‑ Ліана Косович).

 

17 жовтня ‑ камерна опера «Моцарт і Сальєрі» М.Римського-Корсакова (Моцарт ‑Валентин Дитюк, Сальєрі ‑ Тарас Штонда, партія фортепіано ‑ Майя Шляпочник).

 

У карантинний період концерти солістів опери будуть проходити у супроводі роялю, а балетні концерти та вистави ‑ під фонограму. І тільки оперні вистави супроводжуватиме оркестр. Як і у вересні, зважаючи на існуючі обмеження, до 31 жовтня театр працюватиме для глядачів тричі на тиждень ‑у четвер, п’ятницю та суботу.

 

У зв’язку з ймовірними змінами у режимі адаптивного карантину у Києві Національна опера України відкриває продаж квитків поступово ‑ за два тижні до дати показу вистави. Резервування місць поки що неможливе.

 

Усі заходи проходитимуть без антракту, з максимальною тривалістю до 80 хвилин, і розміщення глядачів у залі здійснюватиметься відповідно до діючих карантинних вимог.

 

Незмінним залишається й обов’язкове дотримання глядачами маскового режиму та соціальної дистанції, а заходячи до театру, необхідно пройти температурний скринінг. Навіть квіти для улюблених артистів доведеться дарувати згодом. 

 

За інформацією газети «Україна молода»

та інформаційно-видавничого відділу Національної опери України

 

На фото: н.а.України, лауреатка Національної премії України імені Тараса Шевченка Анжеліна Швачка.