Офіційний веб-сайт

Зеленський призначив президентські стипендії для молодих письменників і митців

Президент України Володимир Зеленський призначив стипендії Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва. Про це йдеться у відповідному указі №661/2019, розміщеному в середу на сайті Президента, передає УНН.

Відповідно до Указу Президента України від 23 січня 2018 року №13 «Про стипендії Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва», Зеленський постановив призначити стипендії молодим письменникам і митцям у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва.

Так, зокрема, стипендії було призначено для 30 молодих письменників, для 83 молодих митців у сфері музичного мистецтва та 14 молодих митців у сфері театрального мистецтва.

Крім того, Президент призначив стипендії 45 молодим митцям у сфері образотворчого мистецтва, 13 молодим митцям у сфері хореографічного мистецтва та 13 молодим митцям у сфері естрадно-циркового мистецтва, а також 24 молодим митцям у сфері кіномистецтва.

Указ набирає чинності з 1 грудня 2019 року.

 

Джерело: УНН