Офіційний веб-сайт

Водичев Андрій Володимирович

 

Водичев Андрій Володимирович

 

Шевченківська премія 2006 разом з режисером-постановником В.С.Кучинським, акторами О.Д. Степановим, Н.Ю.Половиною за вистави за творами Платона, Г.Сковороди, В.Стуса у Львівському театрі ім.Леся Курбаса.

Народився: 9.Х.1965, м.Керч, Автономна Республіка Крим.

Освіта: закінчив 1991 акторську студію при Львівському театрі ім.Леся Курбаса (керівник В. Кучинський).

Кар’єра: З 1991 працює у Львівському театрі ім.Леся Курбаса. Вів майстерність у Вільній інноваційній академії театру (проект Центру ім. Леся Курбаса, 2000), у Saratoga Міжнародному театральному центрі, в Єльському, Колумбійському та інших театральних школах США та Європи. Викладав 1996 курс лекцій у Колумбійському, Пенсільванському університетах і Paratoga Міжнародному інституті театру, 1995—99 — майстер-класи у Києві, Харкові, Львові; Нью-Йорку, Бостоні, Філадельфії (США), Пантедері (Італія); 2000 — цикл майстер-класів у ВІАТ (Київ), 1994—2001 — Театральна студія при театрі ім. Леся Курбаса (Львів), 2001—2005 — акторський курс при Національному університеті ім. І. Франка (Львів).

Твори: серед ролей - Розкольников («Сни», «Ілюзії», «Забави для Фауста» за романом Ф. Достоєвського), Еродій («Благодарний Еродій» Г. Сковороди), Юда, Публій («Апокрифи» за Лесею Українкою), Єпіходов («Садок вишневий» за А. Цеховим), Федр («Хвала Еросу» за «Бенкетом» Платона), Мамай («Марко Проклятий, або Східна легенда» за тв. В. Стуса), Невідомий («Богдан» за Клімом), Друг («Наркіс» за Г. Сковородою).

Відзнаки: Володар першої премії за кращу чоловічу роль у виставі «Апокрифи» за Лесею Українкою (2002, Госпагони, м.Керч).