Офіційний веб-сайт

Вистава «Слава Героям» Київського академічного театру «Золоті ворота»

Автор(-и): Павло Алєксєєв (Ар’є), Станіслав Жирков / Розділ:

Вистава «Слава Героям» Київського академічного театру «Золоті ворота», автори: Павло Алєксєєв (Ар’є)(драматург), Станіслав Жирков (режисер), рік оприлюднення: 2016.

 

Вистава «Слава Героям» Київського академічного театру «Золоті ворота» у постановці П.Алєксєєва (Ар’є) і С.Жиркова

 

Це копродукція двох театрів ‑ Київського академічного театру «Золоті ворота» та Івано-Франківського обласного українського музично-драматичного театру імені І.Франка та за участі акторів Київського національного театру імені І.Франка (продюсер ‑ актриса Ірма Вітовська).

Вистава порушує важливі і болючі теми української історії у формі зрозумілій і близькій глядачам. В основі сюжету драми «Слава героям» лежить сучасна історія двох ветеранів ‑ УПА та Другої Світової війни, ‑ яких доля зводить в одній лікарняній палаті. Це зіткнення двох різних світів, переконань, досвідів. У взаємодії між ними, а також із іншими персонажами ‑ медичним персоналом, серед якого онука ветерана УПА, сином ветерана Червоної армії ‑ оголюється проста істина: світ не чорно-білий; людська доброта чи злоба не визначається приналежністю до того чи іншого політичного табору; кожен із нас має в собі щось добре й щось зле, кожен однаково переживає біль, радість, смуток, приниження. Людськість і людяність перебувають поза політичними штампами.

Вистава не втрачає своєї актуальності, адже працює з темами болючими для кожного свідомого Українця, болючими для тих не приймає ворожнечі між людьми одного народу. Посил вистави: примирення заради майбутнього. Від моменту її створення вона була зіграна на багатьох майданчиках в Україні і за кордоном.

14.10.2019 ‑ на День Захисника України було проведено трансляцію радіо-версії вистави на радіо Культура.

Вистава гастролювала по всій Україні: м.Львів, м.Івано-Франківськ, м.Одеса.

Участь у фестивалях:

6 серпня 2016 року ‑ фестиваль театрів «Молоко» отримав приз глядацьких симпатій (м.Одеса, Україна);

6-7 травня 2017 ‑ участь вистави у фестивалі «HeildelbergerStückemarkt» (м.Гейдельберг, Німеччина);

2017 ‑ Фестиваль «Мельпомена таврії» (м.Херсон);

2017 ‑ Національний мистецький фестиваль «Кропивницький» (м.Кропивницький).

 

З подання ТВЗК «КАТ «Золоті ворота» (м.Київ)

Коментарі

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA