Офіційний веб-сайт

Вистава «Едігна. Донька Анни Київської і Генріха Першого. Початок Славного Служіння»

Автор(-и): О.Ірванець, Ф.Баландін, А.Єрмоленко, І.Вітовська-Ванца, А.Блажчук / Розділ:

Вистава «Едігна. Донька Анни Київської і Генріха Першого. Початок Славного Служіння»; творчий колектив: Ірванець О.В., Вітовська І.Г., Блажчук А.С., Баландін Ф.В., Єрмоленко А.І.; рік оприлюднення: 2018.

 

Вистава «Едігна. Донька Анни Київської і Генріха Першого. Початок Славного Служіння» Олександра Ірванця, Федіра Баландіна, Андрія Єрмоленка,Ірми Вітовської-Ванца, Анастасії Блажчук

 

Вистава «Едігна. Донька Анни Київської і Генріха Першого. Початок Славного Служіння» є новаторським театральним перформансом, в якому задіяні всі можливі форми аудіовізуального впливу на глядача.

Історія України-Руси подається у віршованій формі. Досконала взаємодія актрис з анімованими героями досягає зникненню межі реального та фантазійного світів. Твір існує в новому для України форматі open spaceвистав. Коли місце виконання кожного разу є змінним, а оточуючі обставини і споруди стають додатковим «учасником» дійства. Висока ступінь взаємодії перформансу з глядачем виводить в фінал загальне відчуття духовного підйому та катарсису. «Ми пишаємось своєю історією і хочемо знати про неї більше»‑загальний настрій глядацької зали. Унікальність авторського колективу вистави-перформансу в тому, що всі його складові є оригінальними. Текст, візуальний ряд, музика створені виключно для проекту.

Автори оригінальної п'єси‑поетичний текст Олександр Ірванець.

Синопсис, сюжет, характери‑Федір Баландін.

Музика ‑ композитор Іван Небесний.

Художники-постановники вистави ‑ Андрій Єрмоленко, Олексій Березюк, Алія Меженіна, Дмитро Годиненко.

Балетмейстер Ольга Сємьошкіна.

В головних ролях: Ірма Вітовська-Ванца, Анастасія Блажчук.

У віртуальних ролях: Тарас Компаніченко, Федір Стригун, Остап Ступка, Роман Швед, Оксана Смільська.

Режисер-постановник Федір Баландін.

Виставу створено для показу на великих вуличних майданчиках у вільному просторі.

Прем'єра відбулась на Михайлівській площі в Києві в партнерстві з програмою ООН та МЗС України в червні 2018 року. Вистава демонструвалась у Кракові на Площі Ринок як запрошена «зірка» в рамках Ночі Поезії, в Києві на Дні Європи 2019 року, в столиці Індонезії Джакарті в рамках Дня Незалежності країни, Луцьку, Львові, Одесі.

 

З подання ГО «Чотири Королеви»

 

 

Коментарі

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA