Офіційний веб-сайт

Василь Слапчук: «РОМАН & РОМАН»

«Роман & Роман» Василя Слапчука ‑ найкращий вибір для людини, залюбленої у Слово. Видання побачило світ у видавництві «Рідна мова» нинішнього року.

Книжка для неспішного і вдумливого читання, недарма вона виходить у серії «Великий роман». Це зразок елітарного мистецтва, роман-цитатник, що зібрав під своєю обкладинкою найвизначніші здобутки філософів і письменників світового рівня. Роман для тих, хто прагне збагатитися духовно й інтелектуально. Кожне слово в ньому ‑ значуще, кожне речення спонукає до роздумів. Це роман про літературу, адже все те, що говориться про текст, можна сказати і про життя.

«Роман & Роман» подарує неймовірну насолоду поціновувачам якісного слова, наповнивши вечори спокоєм і затишком.

Довідково

Василь Слапчук народився 23 грудня 1961 року у селі Новий Зборишів на Волині. Після закінчення середньої школи навчався у технічному училищі №1 м.Луцька та працював шліфувальником на автозаводі «Комунар» у м.Запоріжжі.

Воював у Афганістані. Був тяжко поранений. Закінчив Луцький педінститут ім.Лесі Українки, факультет української філології 1988-1993 рр. Пише вірші, прозу та критику. Автор більш ніж двадцяти книжок. Автор романів «Сліпий дощ» (2003), «Дикі квіти» (2004), «Осінь за щокою» (2005), «Клітка для неба» (2006), «Осінь за щокою» (2006), «Жінка зі снігу» (2008).

Відзначений Національною премією України імені Тараса Шевченка 2004 року за книги поезій «Навпроти течії трави», «Сучок на костурі подорожнього».

 

Джерело: Буквоїд