Офіційний веб-сайт

У Києві вшанували пам’ять Тараса Шевченка

Щорічно, 9 березня Україна святкує день народження найбільш знакового та шанованого поета, мислителя, художника — Тараса Григоровича Шевченка. Його антиімперська творчість сьогодні як ніколи підіймає бойовий дух українського народу. Тож не дивно, що саме в день народження Кобзаря росіяни завдали чергового ракетного удару по всій Україні, зокрема, Києву.

Попри повітряну тривогу біля пам’ятника Шевченку біля Київського національного університету з самого ранку почали збиратися люди з квітами. Багато киян у день 209-ї річниці від дня народження видатного українця згадували його пророчі слова: “Борітеся — поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!” – пише “Вечірній Київ”.

Люди у парку Шевченка обговорювали сьогоднішню ракетну атаку та запевняли один одного, що цей черговий обстріл ще більше мотивує українців виконати заповіт великого поета: “І на оновленій землі, врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі”.

Прийшли вшанувати пам’ять Великого Кобзаря військові, представники Департаменту суспільних комунікацій КМДА та громадськість.

“Цілком очікувано, що окупанти організували черговий масштабний обстріл у 209 річницю з дня народження нашого класика. Адже Шевченко добре знав ціну москалям, Росії, яка протягом всієї своєї історії прагне захопити нашу землю та знищити Україну. Водночас Тарас Григорович звеличав у своїх віршах могутній волелюбний дух українців”, — сказав директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

Нагадаємо, цієї ночі ворог вчергове атакував Київ. Протягом цього часу рашисти випустили практично всі типи свого повітряного озброєння – починаючи від баражуючих боєприпасів “Shahed” і до майже всього найменування крилатих ракет.

 

Джерело: BigKyiv