Офіційний веб-сайт

Цикл документальних фільмів «УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ: ІСТОРІЯ, ІДЕЯ, ХАРАКТЕР, МРІЯ» авторського телевізійного проекту «Цивілізація INCOGNITA»

Автор(-и): Валерій Бебик / Розділ:

Цикл документальних фільмів «УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ: ІСТОРІЯ, ІДЕЯ, ХАРАКТЕР, МРІЯ» авторського телевізійного проекту «Цивілізація INCOGNITA»

Прізвище, ім'я, по батькові творця (автора, виконавця): Бебик Валерій Михайлович

Назва творів:

Цикл документальних фільмів «УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ: ІСТОРІЯ, ІДЕЯ, ХАРАКТЕР, МРІЯ» авторського телевізійного проекту «Цивілізація INCOGNITA».

Аналітична оцінка творів, якою мотивується їх представлення на Премію: Проф. В.Бебик протягом 2012-2019 рр. підготував і оприлюднив на телеканалі

«ТОНІС», Парламентському телеканалі «РАДА» і телеканалі «Київ» 137 документальних телевізійних фільмів авторського проекту «Цивілізація INCOGNITA», які можна переглянути на відео каналі «TVС. Incognita»:

https://www.voutubexonv'channeI'lJC0rfDc22atXQLIuaw9ThtIg,''videos

Зокрема, до циклу документальних фільмів «УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ: ІСТОРІЯ, ІДЕЯ, ХАРАКТЕР, МРІЯ», який висувається на здобуття  Національної премії України імені Тараса Шевченка 2020 року за напрямом «Кіномистецтво», входять наступні фільми:

«Український неоліт: зародження цивілізації»:

https://w\\rw.voutube.coTri/vvatch?v=YqDAY01IImoo&t=17s

«Енеїда: таємна історія Європи»:

https ://www,youtube. com/watch ?v~z7C6h TvpCH s

«Українська національна ідея»:

https :/Avww.youtube. com/watch?v=92q aNOxyJol

«Український національний характер»:

https://w\v\y.youtube.coiri/'watch?v=OF7MDZzEak

«Українська національна мрія»:

https ://www, youtube. com//watch?v=FPwv U2hrBw o

Вказані фільми є науково-документальним витвором кіномистецтва, який синтезує погляди філософів, істориків, політологів, соціологів, психологів і освітян на зародження української нації, українську національну ідею, національний характер, національну мрію, які лежать в основі формування та розвитку Української цивілізації.

Творчий доробок В.Бебика належно оцінений громадськістю.

Зокрема, за цикл документальних фільмів авторського телевізійного проекту «Цивілізація INCOGNITA» проф.В.Бебик відзначений наступними нагородами:

Золота медаль «Костянтин Ушинський» (Національна академія педагогічних наук України, 2019 р.);

Золота медаль «Михайло Драгоманов» (Національний педагогічний університет ім.М.Драгоманова, 2019р.);

Орден Святого Миколая (Українська православна церква Київського патріархату, 2017 р.);

Золота медаль «Григорій Сковорода» (Національна академія педагогічних наук України, 2015 р.);

Медаль «Срібне перо» лауреата в номінації «Краща телевізійна програма 2013 року» (XII Міжнародний конкурс журналістів «Срібне перо», 2013 р.);

Золота медаль «Незалежність» (Київська організація Національної спілки журналістів України (2012 р.).

Бебик Валерій Михайлович є автором і ведучим телевізійного проекту «Цивілізація INCOGNITA» (телеканал «ТОНІС», Парламентський телеканал «РАДА», телеканал «КИЇВ»), обраний професором кількох українських, польських і китайських університетів, головою правління Всеукраїнської асоціації політичних наук.

 

З подання Всеукраїнської громадської організації «Співдружність працівників інформаційних видань України» представляє на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка 2020 року цикл документальних фільмів «УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ: ІСТОРІЯ, ІДЕЯ, ХАРАКТЕР, МРІЯ» авторського телевізійного проекту «Цивілізація INCOGNITA» Бебика Валерія Михайловича.

Професор Валерій Бебик
Професор Валерій Бебик
Коментарі

Фільми професора В.Бебика - це не просто фільми. Це - механізми перекодування нації рабів і свинопасів (за класиками) на націю пророків і бійців!

Що може бути вище справедливості і правди? А для України - її справедлива історія, правда про її минуле. Особливо сьогодні. Валерій Бебик відкриває історичну велич нашої держави, нашого народу. Це саме тепер так необхідно українцям, у такий важкий для нас час! Спотворену, приховану недругами нашу історію виводить як справжню, реальну. І це є справедливо і є правда. Нам ще багато належить досліджувати, дізнатися про нас самих в далекому минулому, скидаючи полуду фальсифікацій і замовчування нашої справжньої історії. І цю дорогу почав прокладати Валерій Бебик. Про ці його зусилля, наукову сміливість українці повинні дізнатися щонайширше і належно оцінити їх вже зараз, а не будувати пам'ятник через сто років. Хто як не Валерій Бебик заслуговує на найвищу відзнаку імені сина нашого народу, Кобзаря Тараса Шевченка, народу, для якого В. Бебик робить таку надважливу справу!

Чудовий цикл фільмів, що відкривають нові грані світосприйняття

Ця робота заслуговує гідної винагороди.Поясню.
1. Це креативно.Це не схоже ні на що інше. Неординарність самої особистості автора є гарантією небанальності тем програм циклу.
2.Це актуально. Зараз, як ніколи ми маємо шанс на відновлення історичної справедливості. Валерій Бебик руйнує нав'язані нам стереотипи меншовартості мови, історії. Ми нащадки славного роду, то ж будьмо гідними цього.Хтось повинен пробудити украінців від летаргічного сну, згадати все!Так, як він про історію не розповідає ніхто.
3. В.Бебик трактує українську ідею, як трисуття - гармонія в собі, в суспільстві і в природі.Саме гармонія людини з навколішнім світом дасть можливість подальшого процвітання людства.
Часом потрібно відхилитися від загальноприйнятих правил, перестати упиратися головою в непробиваєму стіну, а просто підняти голову вище, і побачити там відкрите небо, інше небо...Бажаю пану професору перемоги! Нехай через терні, та шлях лежить до зірок. Бачити далі і ширше не всім дано. Але, якщо є такі серед нас, шануймо.

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA