Офіційний веб-сайт

Трунова Т.В., Ворожбит Н.А., Ларіонов Ю.О., Ісаєнко А.М., Ходос В.І.

Вистава «Погані дороги» Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра; автори: режисерка-постановниця, співавторка музичного рішення вистави Трунова Т.В., авторка п’єси Ворожбит Н.А., художник Ларіонов Ю.О., актор Ісаєнко А.М., акторка Ходос В.І.

 

Трунова Тамара Вікторівна (нар. 05 травня 1982 р., Нова Каховка) – українська театральна режисерка, головна режисерка Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра.

Закінчила Київський національний лінгвістичний університет (2004). Режисурі вчилася в Національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І.Карпенка-Карого (курс Едуарда Митницького), який закінчила у 2009 році. 

З 2011 року працює в Театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра. З 2019 року — головний режисер Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра.

У творчому режисерському доробку Тамари Трунової – більш ніж 20 постановок по Україні та за кордоном. Серед них: «Том Сойєр» Я.Стельмаха за романом «Пригоди Тома Сойєра» М.Твена, «Пасажир у валізі» за п’єсою «Біля ковчегу о восьмій» Ульриха Хуба, «Близькість…» Патріка Марбера, «Дім на краю душі» за мотивами п'єси «Іфігенія» Д.Нігро, «Номери» О.Сенцова та ін.

Прем'єра вистави «Погані дороги» відбулась 27 вересня 2018 року в Центрі незалежного театру «Сцена 6». Театральні критики неодноразово називали твір одним з кращих висвітлень військової тематики на українській театральній сцені.

Ворожбит Наталя Анатоліївна (нар. 04 квітня 1975 р., Київ) – українська драматургиня, режисерка, сценаристка, належить до напрямку «нова драма», лауреатка Премії Women In Arts в 2020 році.

Закінчила Літературний інститут ім. Горького в Москві, факультет драматургії (майстерня Інни Вишневської). З 2000 по 2010 жила та працювала в Москві. На початку кар'єри написала кіносценарій до скандального російського серіалу «Школа».

Працювала головним редактором на каналі СТБ.

Разом з німецьким режисером Георгом Жено заснувала «Театр Переселенця», в якому переселенці з Донбасу розказують реальні історії свого життя. 

П'єси Ворожбит ставилися в театрах України, Росії, Великої Британії, Польщі, США та Латвії.

Вона є авторкою сценарію до кінострічки «Спіймати Кайдаша» (2020 р.), короткометражного фільму «Україно, Goodbye!» (2012 р.), повнометражних фільмів «Кіборги» (2017 р.), «Дике поле» (2018 р.); режисерська робота «Погані дороги» (2020 р.).

Відзначена Державною премією України імені Олександра Довженка 2021 року - за видатний внесок у розвиток українського кіномистецтва, літературною премією «Евріка» за п'єсу «Галка Моталко» (2004 р.), Приз Веронського кіноклубу за фільм «Погані дороги» (2020 р.), «Премією «Кіноколо» Відкриття року» за фільм «Погані дороги» (2020 р.).

Ларіонов Юрій Олександрович (нар. 31 липня 1970 р., Київ) – головний художник Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра. Навчався в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури. Здійснював художнє оформлення вистави «Погані роботи», яка зайняла 1-ше місце премії «Київський рахунок» - краща вистава 2018 року, стала виставою-переможцем ІІ-го Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА».

Був задіяний у виставах: «Мегери» (режисерка Ольга Гаврилюк), «Токсини» (режисер Олексій Лісовець), «Сімейний альбом» (режисер Маттео Пяци), «Пінокіо» (режисерка Олена Лазович) ті ін. У творчому доробку Юрія Ларіонова понад двадцять вистав, над якими він працював як художник-постановник.

Ісаєнко Андрій Миколайович (нар. 22 липня 1986 р., Запоріжжя) – артист Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра». Освіта: Запорізький національний університет. Грав ролі у виставах: Гість на балу – «Небезпечні зв’язки» Ш.де Лакло, Скучаєв – «Дрібний біс» Ф.Сологуба, Індіанець Джо – «Том Сойєр», п’єса Яр.Стельмаха за романом М.Твена «Пригоди Тома Сойєра», Дік – «Лоліта» В.Набокова та ін. Андрієм Ісаєнко зіграні ролі в різних амплуа в понад двадцяти п’яти виставах. У номінованій виставі «Погані дороги» блискуче зіграв роль Стаса.

Ходос Валерія Ігорівна (нар. 19 листопада 1986 р., Київ) - українська акторка театру і кіно. У 2009 р. закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого (майстерня Станіслава Мойсеєва). Акторка Київського академічного Молодого театру. Зніматися у кіно почала ще під час навчання у театральному університеті У 2013 р. Валерія Ходос отримала першу велику роль в кримінальному серіалі «Пастка». У номінованій виставі «Погані дороги» вона талановито зіграла роль Юлі. 

Лауреатка премії «Бронек» у галузі театрального мистецтва імені Амвросія Бучми за найкращу жіночу роль (2012). Загалом актриса виконала ролі у понад шістнадцяти виставах і кінофільмах.

Вистава «Погані дороги» - про історії життя (не)звичайних реальних людей у зоні бойових дій, яких поєднали розбиті дороги Донбасу. Акцент зроблений на переживаннях окремих особистостей. На сцені підносять як питання війни, патріотизму і любові, так і смерті, батьків і дітей, добра і зла тощо.