Офіційний веб-сайт

Телевізійний серіал «МАМА»

Автор(-и): Олеся Жураківська, Валентина Руденко, Тарас Ткаченко, Тетяна Куц, Вікторія Горенштейн / Розділ:

Телевізійний серіал «МАМА», автори: Олеся Жураківська, Валентина Руденко, Тарас Ткаченко, Тетяна Куц, Вікторія Горенштейн, виробництво: телеканал «СТБ», перше оприлюднення: 2021.

Висунуто телеканалом "СТБ".

 

Телевізійний серіал «МАМА» Олесі Жураківської, Валентини Руденко, Тараса Ткаченка, Тетяни Куц, Вікторії Горенштейн

 

Телевізійний серіал «МАМА» 2021-2022 року. Проект створений на реальних подіях, де відтворено збірний образ Матері українського Героя та присвячений всім Матерям захисників України.

Головну роль у телевізійному серіалі «МАМА» зіграла відома українська акторка театру і кіно Олеся Жураківська, у доробку якої понад 20 ролей у театрі та 70‑ у фільмах та серіалах. Заслужена артистка України, нагороджена орденом Княгині Ольги III ступеню. Лауреатка мистецької премії «Київ», нагороджена премією «Телетріумф».

Події серіалу МАМА розгортаються на окупованому Донбасі та в мирному Житомирі 2015-2016 року. Історія звичайної жінки, син котрої потрапив у полон, і вона відправляється на пошуки своєї дитини. У її спокійне та розмірене життя, котрим живуть мільйони людей, вривається це страшне поняття ‑війна. Мама вирушає на пошуки свого сина. На її шляху змінюються міста, села, високі кабінети і блок-пости. Вона переходить лінію розмежування та оселяється на Донбасі, вона невпинно шукає свого сина, ризикуючи своїм життям, та жорсткі обставини викидають її з непідконтрольної території. Вона ледве встигає забрати з собою маленького Олежку із родини ополченців, що загинули. Вона повертається в Житомир та щоразу ходить зустрічати літаки, котрі повертають наших військових. І вона дочекається. Бо вона справжня українська МАМА, берегиня, символ мужності і любові.

Актуальність теми долі матерів українських героїв була надвисока на початку створення фільму, у 2020 році. На той час понад 15 000 тисяч військових поклали життя за Україну. І в кожного з них залишилась МАМА.

Зараз війна набрала нових обертів. Кількість Матерів Героїв ростещодня, і дуже важливо віддати їм шану, бо саме завдяки Мамам у нас такізахисники, така армія і такі ЗСУ. Саме наші Мами стали ще однимвідкриттям для всього світу у своїй жертовності, на відмінну від тих, російських матерів, у яких втрачені елементарна людяність та гуманізм.

Серіал МАМА став телевізійною подією як в Україні, так і за її межами

Понад 20 мільйонів Українців подивились його на телеканалі СТБ, Youtubeканалах Основа Фільм Продакшн та холдингу SLM.

УКРАЇНА

Прем’єра показу телефільму МАМА відбулась на каналі СТБ в прайм- тайм 19 лютого 2021 року з повтором у прайм-тайм вихідного дня 20 лютого 2021 року

Проект МАМА став проектом-подією в Україні, додаткові ефіри відбулись:

в День незалежності України 2021, в День пам'яті Небесної Сотні 2022, в День пам’яті захисників України 2022.

СХІДНА ЄВРОПА

Проект МАМА потрапив до основної програми найкрупнішого європейського телевізійного фестивалю в Брно 2021 SerialKillerі став першим українським серіалом який був представлений на міжнародному телевізійному форумі.

Youtube

Проект розміщено на Youtube каналах SLMта Основа Фільм Продакшн в Youtube ‑1 700 000 глядачів та понад 1 000 000 годин переглядів.

Рекламна кампанія в Youtubeта соцмережах: охоплює понад 15 000 000, взаємодія – 4 700 000.

В професійній площині проект був оцінений як єдиний патріотичний телефільм, що за своєю формулою точний та зрозумілий глядачеві по всій території України, з потужною ідеєю та реалізацією, що в результаті дало змогу проекту бути здатним конкурувати з самими рейтинговими багаторічними і улюбленими проектами каналів-конкурентів.

Проект МАМА викликав колосальну реакцію аудиторії і зворотній зв’язок. Продюсерами та авторами на запит аудиторії та телеканалу було прийнято рішення про створення продовження історії.

Першапрем’єра показу телефільму МАМА 2 відбулась на каналі СТБ в прайм-тайм 17 лютого 2022 року з повтором в прайм-тайм вихідного дня 18 лютого 2022 року.

Проект МАМА став самим успішним патріотичним проектом за весь час створення подібного контенту в Україні.

Рейтинг ‑4,1%.

Частка ‑12,1% за аудиторією 18-54 міста 50+.

За аудиторією жінки 30-45 проект став лідером слоту і отримав частку ‑19.1%.

Загальнеохопленняаудиторії в ТБ‑9 800 000 глядачів.

Проект МАМА 2 став проектом-подією в Україні, додаткові ефіри відбулись:

в День пам’яті Небесної Сотні 2022, в День пам'яті захисників України 2022.

ЄВРОПА:

Дистрибуція 2022: Чехія, Польща, Литва та Естонія.

Фільм вже транслюється на центральних телеканалах: польською мовою на TNV, литовською мовою на LietovosryasТV, естонською на ЕRR, литовською мовою, чеською мовою на Ceskatelevize.

Вперше в історії України серіальний проект транслюється на телеканалі АКТЕ, що покриває весь ЄС та Британію.

В Європі: країни-члени Європейського Союзу та Європейської асоціації вільної торгівлі (ЕFТА) і Великобританії у таких версіях: оригінальна версія дубльована французькою мовою: оригінальна версія дубльована німецькою мовою: оригінальна версія з субтитрами французькою мовою: оригінальна версія з субтитрами німецькою мовою: оригінальна версія з субтитрами англійською; оригінальна версія з субтитрами італійською; оригінальна версія з субтитрами іспанською мовою; оригінальна версія з субтитрами польською мовою.

В Україні телесеріал транслювався на телеканалі СТБ, доступний до перегляду на Youtubeканалі Основа Фільм Продакшн та Youtubeканалі телеканалу СТБ.

Серіал «МАМА» створений за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, телеканалу СТБ та фонду USAID.

Авторкою ідеї, сценарію та креативною продюсеркою є Валентина Руденко ‑заслужена діячка мистецтв України, кінорежисер, телеменеджер.

Авторка фільму «Без мене», сценаристка, режисерка. Фільм отримав нагороди Всесоюзного і міжнародних кінофестивалів.

Автор, сценарист, режисер повнометражного фільму «Гагарін, я вас любила», виробленого на замовлення німецької компанії ZDF. Це був перший в історії України міжнародний творчий контракт, підписаний кінематографістами Незалежної України. Фільм отримав визнання як на Батьківщині, так і закордоном, зокрема. Гран-прі на МКФ в Крітеї (Франція). Приз кінокритики МКФ в Ляйпцигу (ФРН), Гран-прі МКФ авторського кіно в Мінську (Білорусь).

Авторка фільму «Мулен Руж» (виробництво «Інтерньюз Україна»), сценаристка та режисерка. Отримала Приз за режисуру на МКФ у Кракові (Польща), Нагорода екуменічного журі на МКФ в Локарно (Швейцарія)

Авторка ідеї, сценарію, креативна продюсерка телевізійного серіалу «Хазяїн» за мотивами п’єси І. Карпенка-Карого «Хазяїн». Прем'єра запланована на телеканалі 1 + 1 після Перемоги України над рф.

Режисером-постановником серіалу «МАМА» та співавтором сценарію є Тарас Ткаченко, який реалізував відомі повнометражні художні картини «Гніздо горлиці», «Чорний ворон» та кілька серіалів, серед яких МАМА та Хазяїн.

Продюсерами у представленій роботі є засновники компанії «Основа Фільм Продакшн» Тетяна Куц та Вікторія Горенштейн. Інші відомі їх роботи ‑телевізійний серіал «Відморожений», телевізійний серіал «Хазяїн».

Серіал МАМА відбувся як подія в Україні, так і за її межами. Авторамвдалось вдало відтворити вплив війни, не використовуючи прямих елементіввійни. Головне, що несе ця війна ‑це не лише руйнуванняміст таінфраструктури, а геноцид українського народу. А наші Матері ‑перші, хтотримають наше українське небо власними життями і життями своїхдітей-героїв. Телевізійний фільм МАМА — це шана, ода, уклін усім матерям,чиї діти боронять нашу землю, чиї діти для всіх народів світу сталиангелами і героями.

 

З подання телеканалу «СТБ»

Відгуки на телевізійний серіал «МАМА»

 

Рецензія Андрія Кокотюхи

https://detector.media/kritika/article/185232/2021-02-25-mama-u-vorozhomu-tylu/

Погляд на серіал журналістки Марії Спалєх

https://detector.media/kritika/article/185363/2021-03-Ol-seryal-mama-o-chem-govorvt-s-donbassom/

 

Інтерв'ю авторки ідеї та сценарію Валентини Руденко виданню «День»

https://day.kyiv.ua/uk/article/kultura/valentvna-rudenko-mama-ce-ukrayinska-religiva

 

Інтерв'ю авторки ідеї та сценарію Валентини Руденко виданню «Гордон»

https://gordonua.com/ukr/news/societv/rudenko-mama-ukraiinskoii-viini-zhinka-rokiv-40-5Q-tse-zovsim-ne-harakterna-dlia-viiskovih-dram-starenka-v-husttsi-1627185.html

 

Інтерв'ю авторки ідеї та сценарію Валентини Руденко телеканалу «СТБ»

https://www.facebook.com/watch/?v=887224558705604

 

Інтерв'ю авторки ідеї та сценарію Валентини Руденко виданню «Україна Молода»

https://umoloda.kyiv.ua/number/3667/164/152259/

 

Інтерв'ю продюсерки Тетяна Куц виданню «зііитзк.іпїо»

https://shumsk.info/%D1%8F%D0%BA-%D0%B7%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B8-

%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9-

%D1%84%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BC-%D0%BC%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D1%80%D0%BE/

 

Інтерв'ю виконавиці головної ролі Олесі Жураківської Олесі виданню «Факти»

https://faktv.com.ua/ua/showbiz/kino/20210727-hochemo-dostukatvsva-do-zakrytvh-serdets-olesva-

zhurakivska-pro-ziomky-serialu-mama/

 

Відгуки на серіал

https://otzovik.com/review11516795.html

https://www.otzyvua.net/serial-mama-2021

 

цікаві факти

https://tv.ua/tv/anonsv-na-tv/2994833-interesnve-faktv-o-4-serijnoi-drame-mama

http://broadcast.net.ua/ru/ukr-cinema/5939-vseukrainska-drama-mama-vidhuknulasia-v-sertsiakh-telehliadachiv-prodovzhennia-na-stb

 

Сторінка серіалу на сайті телеканалу «СТБ»

https://www.stb.ua/serial/ru/issue/mama-smotret-serial-onlayn-vse-serii/

 

Коментарі

серіал потрібно дивитися усім, а грою Олесі Жураківської вражений... Актриса від Бога

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA