Офіційний веб-сайт

Склад Комітету

ЗАТВЕРДЖЕНО

Указом Президента України

 575/2016 від 23.12.2016

 

СКЛАД

Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка

 

ЩЕРБАК

Юрій Миколайович

 

письменник, голова Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка

ТРИМБАЧ

Сергій Васильович

 

кінознавець, лауреат Державної премії України імені Олександра Довженка, заступник голови Комітету (за згодою)

 

БОГДАНОВИЧ                         

Олексій Володимирович

артист, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (за згодою)

 

БОГОМАЗОВ

Дмитро Михайлович

 

театральний режисер, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченк (за згодою)

 

БУКОВСЬКИЙ

Сергій Анатолійович

кінорежисер, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (за згодою)

 

ГОБДИЧ

Микола Миколайович

хоровий диригент, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

(за згодою)

 

ГОЛОТА

Любов Василівна

письменниця, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (за згодою)

 

ГУСЕЙНОВ

Григорій Джамалович

письменник, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (за згодою)

 

ДОНЧИК

Андрій Віталійович

кінорежисер і телережисер, заслужений діяч мистецтв України (за згодою)

 

ДРОЗДОВСЬКИЙ

Дмитро Ігорович

 

літературознавець, кандидат філологічних наук (за згодою)

 ЗАДОРОЖНА

 Марія Миколаївна

мистецтвознавець (за згодою)

 

ЖАДАН

Сергій Вікторович

 

 

письменник, кандидат філологічних наук         (за згодою)

 

КРИВОЛАП

Анатолій Дмитрович

художник, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (за згодою)

 

ЛАНЮК

Юрій Євгенович

композитор, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (за згодою)

 

МАКАРОВ

Юрій Володимирович

журналіст, телеведучий (за згодою)

 

 

ОЛІЙНИК

Олександра Степанівна

музикознавець, кандидат мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України (за згодою)

 

ПЕТРИНЕНКО

Тарас Гаринальдович

співак, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (за згодою)

 

РОГОВЦЕВА

Ада Миколаївна

актриса, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (за згодою)

 

САВЧЕНКО

Сергій Олександрович

 

заслужений художник України (за згодою)

СЕМКІВ

Ростислав Андрійович

літературознавець, кандидат філологічних наук (за згодою)

 

СЛАБОШПИЦЬКИЙ

Мирослав Михайлович

 

кінорежисер, лауреат Державної премії України імені Олександра Довженка (за згодою)

 

СОЛОВЕЙ

Елеонора Степанівна

літературознавець, доктор філологічних наук (за згодою)

 

 

СУМСЬКА

Наталія В’ячеславівна

 

актриса, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (за згодою)

ТЕЛІЖЕНКО

Олександра Василівна

 

майстер народного мистецтва, заслужений художник України (за згодою)

 

ТУМАСЬЯН

Тетяна Аркадіївна

галерист, куратор (за згодою)

 

 

Глава Адміністрації

Президента України                                                                          І.РАЙНІН