Офіційний веб-сайт

Сад пісень Тараса Петриненка

У неділю, 7 червня, о 20:20 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА дивіться ювілейний концерт народного артиста України Тараса Петриненка «Сад нерозкручених пісень».

У теплій, майже родинній атмосфері концерту зі сцени палацу «Україна» прозвучать давно відомі хіти Тараса Петриненка «Україна», «Пісня про пісню», «Любов моя», а також «нерозкручені» пісні, відомі небагатьом. А ще — лірична поезія Петриненка в авторському виконанні.

Ніби на зустрічі давніх друзів, концерт зібрав музикантів рок-гурту «Гроно», який Тарас Петриненко заснував ще далекого 1976 року, а також оркестр Збройних сил України та Заслужений академічний ансамбль пісні й танцю Збройних сил України, у складі якого Тарас Петриненко свого часу відбував строкову військову службу. На сцені компанію співакові складе й народна артистка УкраїниТетяна Горобець.

Співак і композитор Тарас Петриненко — людина-епоха. Його музична кар’єра розпочалася в середині 1970-х із гурту «Дзвони». Співак був учасником і членом журі славнозвісного фестивалю «Червона рута»1989 року. Пісні Тараса Петриненка «Любов моя», «Пісня про пісню» та «Україна», перш ніж стати відомими й улюбленими, пройшли шлях цензурування та заборон. Згодом пісня «Україна» стала неофіційним гімном України, а музичний альбом «Господи, помилуй нас» 1993 року визнали найкращим в Україні.

Сьогодні Тарас Петриненко пише пісні й виступає з концертами в Україні та за кордоном.

Підспівувати знайомим пісням та дивитися ювілейний концерт «Сад нерозкручених пісень» можна на телеканаліUA: КУЛЬТУРА, насайтіканалу, а також у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS й Android

 

Джерело: UA: Суспільне мовлення