Офіційний веб-сайт

Пісня Малишка і Майбороди підкорила російську аудиторію

За повідомленням Інтернет-ресурсу obozrevatel.com Співачка Рената Штіфель викликала ажіотаж у мережі виконанням пісні «Рідна мати моя» в ефірі російського шоу «Голос» на Першому каналі.

За кілька діб відео її виступу зібрало майже 400 тисяч переглядів на YouTube і понад шість тисяч лайків. Штіфель зуміла повернути чотири суддівських крісла з чотирьох.

Також під відео з'явилася маса захоплених коментарів від росіян:

«Яка ж красива мова, виконання зачаровує, прекрасне, як і сама Рената», «Чудова дівчинка!!! Співає в саме серце. Підкорила скромністю, ніжністю та талантом!», «Одна з найкрасивіших українських пісень. А як виконано! Молодець!», «Чудово почути українську мову на російському «Голосі». Та й пісня гарна, видно, що з душею проспівано. Успіхів Ренаті!», «Божественно заспівала. Україна чудова країна, де живуть гарні і добрі люди», ‑ написали в мережі.

Нагадаємо, автором слів до пісні «Рідна мати моя» є видатний український поет, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Андрій Малишко. Музику до твору написав інший шевченківський лауреат ‑ композитор Платон Майборода. «Рідна мати моя» або «Пісня про рушник» була створена поетом у далекому 1958 році, яка вперше прозвучала у виконанні Олександра Таранця у музичній кінострічці «Літа молодії», знятої на кіностудії ім.О.Довженка.

Пісня «Рідна мати моя» Андрія Малишка і Платона Майбороди увійшла до репертуару таких відомих співаків в Україні і закордоном як Дмитро Гнатюк, Квітка Цісик, Ярослав Євдокимов, Рашид Бейбутов, Бернард Ладиш, Ірина Сказіна, Дмитро Яремчук та інші.

 

На фото: текст і ноти до пісні «Рідна мати моя» Андрія Малишка і Платона Майбороди.