Офіційний веб-сайт

Недяк Володимир Володимирович

Мистецтвознавець, художник, майстер художньої фотографії, видавець, історик, етнограф, режисер кіно і телебачення, збирач українських старожитностей.

Шевченківська премія 2006 рокуза ілюстровану історію «Україна ‑ козацька держава».

Народився: 28 травня 1955 року у с.Вереміївка Чорнобаївського району Черкаської області.

Освіта: факультет журналістики Київського державного університету імені Тараса Шевченка (1984 року), факультет історії і теорії мистецтва НАОМА (2004 року, у Ю.Белічко).

Життєпис: дитинство провів на Кубані, у 80-х повернувся в Україну. У 1987-1994 роках у Києві діяв театр моди Володимира Недяка «Мода, зачіски та макіяж». У 1988 році заснував у Києві приватне видавництво «ЕММА», відтоді є його президентом. Володимир Недяк засновник і генеральний директор приватного історико-етнографічного музею «Козацькі землі України», засновник і власник арт-галереї АRT. ANT. DEKO «Гетьманський скарб». З квітня 2011 року ‑ член Ра ди з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал».

Видав каталог виставки «Гетьман Мазепа ‑ погляд крізь століття», фотоальбом-монографію про А.Терещенка «Український голос, що розмовляв з усім світом» та інші унікальні видання.