Офіційний веб-сайт

Музичний альбом «Шлях» гурту «DaxaBraxa»

Автор(-и): М.Галаневич, Н.Гаренецька, О.Цибульська, І.Коваленко / Розділ:

Музичний альбом «Шлях» гурту «DaxaBraxa» у складі: М.Галаневич, Н.Гаренецька, О.Цибульська, І.Коваленко, рік оприлюднення: 2016.

 

Музичний альбом «Шлях» гурту «DaxaBraxa» Марка Галаневича, Ніни Гаренецької, Олени Цибульської, Ірини Коваленко

 

Музичний альбом «Шлях» ‑ приклад створення української авторської музики світового  рівня на фундаменті українського фолку. Основою для цього альбому стали народні пісні, зібрані у семи регіонах України ‑ від Вінницької та Житомирської до Полтавської та Луганської областей і Криму. За допомогою засобів музичної культури різних країн та часів (блюз, хаус, лаунж, арт-рок тощо) гурту «ДахаБраха» вдалося подарувати друге народження цьому матеріалу, створити його новий образ, зрозумілий слухачам поза кордонами України.

Духовну історію власної батьківщини автори альбому «Шлях» зробили цікавою та захоплюючою навіть для тих, хто не має жодного відношення до нашої країни. Це наочно підтверджується тим, який великий попит на творчість «ДахаБраха» існує у Європі та Америці. Гурт грав на великих сценах найпрестижніших фестивалів світу /Glastonbury, Roskildeтощо), відвідав сотні міст світу. На сьогодні пісні альбому «Шлях» є більш відомими та визнаними серед іноземних слухачів, ніж серед українців. Відзнака у вигляді премії допоможе відкрити цю сучасну прогресивну музику для багатьох нашихспіввітчизників.

 

З подання Центру Сучасного Мистецтва «ДАХ»

Рецензії на альбом "Шлях":
Коментарі