Офіційний веб-сайт

Музичний альбом «Досвід» гурту Vivienne Mort

Автор(-и): Даніела Заюшкіна, Гліб Проців / Розділ:

Музичний альбом «Досвід» гурту Vivienne Mort, автори: Даніела Заюшкіна, Гліб Проців, рік оприлюднення: 2018.

 

Музичний альбом «Досвід» гурту Vivienne Mort у складі Даніели Заюшкіної і Гліба Проціва

 

«Досвід» є цілісним високопрофесійним твором з 11 авторських пісень, який поєднує в собі спадщину академічної музичної традиції, західну інді-культуру, сучасну українську поезію та презентує цей мікс в унікальному артистичному стилі. Глибина сенсів, закладених у цій роботі, дозволяє говорити про те, що вона має всі ознаки явища, значення якого є непересічним та незалежним від ходу часу.

Рівень виконання матеріалу абсолютно відповідає специфіці змісту. Це стосується не лише якості запису альбому, але й його презентації учасниками. Vivienne Mort наживона сцені.

Пісні «Досвіду» є одночасно спільним емоційним меседжем та викликом для українського слухача, тому що їх тексти містять багатий бекграунд і спонукають до загального культурного розвитку. Таким чином ця робота поєднує в собі суто естетичну вагу з просвітницьким значенням.

«Досвід» ‑ важлива подія в історії української музики ХХІ сторіччя, що було підкреслено багатьма музичними критиками України. Важливо підкреслити її також в очах суспільства особливою відзнакою – премією.

 

З подання члена Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка

Ігоря Панасова

 

https://m.soundcloud.com/vivienne_mort/sets/dosvid-2018

Коментарі