Офіційний веб-сайт

Музичне агентство «Ухо» у складі: Олександра Андрусик, Євген Шимальський, Катерина Сула

Андрусик Олександра Сергіївна, директор ТОВ «Агенція «Ухо», народилась 05.03.1985 р. Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія», магістерський ступінь з філософії.

Шимальський Євген Володимирович, співзасновник агенції «Ухо», народився 5 січня 1982 р. Закінчив КНУ ім.Т.Г.Шевченка, Інститут філології, перекладач, магістерський ступінь.

Сула Катерина Олександрівна, виконавча продюсера ТОВ «Агенція «Ухо», НРЦ «Джерело», практичний психолог. Закінчила Дніпропетровський державний університет, психологія.

Музичне агентство «Ухо», яке з'явилося у 2012 році, за роки свого існування перетворилося на потужну кураторську інституцію, що підтримує сучасну класичну музику в Україні. Найгучнішим його проектом став цикл «Архітектура голосу» ‑ серія з дев'ятнадцяти концертів вокальної музики та двох виставкових подій, проведених у різні роки в Києві. Назва циклу була пов'язана з ідеєю презентувати нову музику у знакових для Києва спорудах ‑ найчастіше ними ставали неконцертні майданчики всередині недооцінених архітектурних пам'яток Києва, до яких організатори прагнули привернути увагу киян. Також у цикл потрапили київські стадіони та київська водна інфраструктура. У концертах брали участь як українські, так і всесвітньовідомі західноєвропейські виконавці ‑ Neue Vocalsolisten Stuttgart, Наталія Половинка, Одрі Чен, Філ Мінтон тощо. Зокрема, у рамках циклу на стадіоні «Старт», що у 1941-1942 роках був перетворений на табір для полонених, в'язнів якого згодом розстріляли у Бабиному Яру, відбулася українська прем'єра «Капели Ротко» Мортона Фелдмана, родина якого походила з київських євреїв.

Цикл «Архітектура голосу» мав великий вплив як на популяризацію нової музики в Україні, фактично увівши на неї моду серед широкої культурної спільноти, так і на посилення уваги до міського ландшафту, особливо ‑ до архітектури пізньої радянської доби, яка не всім суспільством одностайно сприймається як культурна спадщина. Діяльність музичного агентства «Ухо» стимулювала музичне життя в Україні, надавши імпульс створенню циклів концертів нової музики в інших українських містах.