Офіційний веб-сайт

Леонід Кравчук до свого ювілею випустив книгу спогадів

В Києві в останні дні січня відбулась презентація книги «Перший про владу» екс-президента України Леоніда Кравчука, яку він приурочив відзначенню ювілею. 10 січня 2019 року Леоніду Кравчуку виповнилося 85.

У своєму виступі на презентації Леонід Кравчук, зокрема, зазначив, що на створення книги його надихнула молодь, з якою він регулярно спілкується під час зустрічей у студентських аудиторіях, державних і громадських установах. «Я подивився на владу збоку – і ви знаєте, я там побачив так багато цікавого, ‑ щиро зізнався Леонід Макарович, звертаючись до учасників заходу, а далі продовжив: ‑ Чого раніше побачити не міг, бо був зав’язаний на цьому питанні»…

У своїх мемуарах автор виклав власне бачення ролі і місце в сучасній українській політиці таких знакових фігур як нинішній Президент України Петро Порошенко, екс-прем’єр-міністр України, лідер партії «Батькіщина» Юлія Тимошенко, Голова Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, лідер політичної партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк, нинішній Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, щойно заочно засуджений екс-президент України Віктор Янукович та ін.

В презентації ювілейного видання Л.Кравчука взяв участь письменник, Надзвичайний і Повноважний Посол України, голова Шевченківського комітету Юрій Щербак.