Офіційний веб-сайт

Комедія «12 ніч, або Що собі хочете» В.Шекспіра

Автор(-и): Олексій Гнатковський / Розділ:

Комедія «12 ніч, або Що собі хочете» В.Шекспіра, автор: режисер-постановник Олексій Гнатковський, місце оприлюднення: Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім.Івана Франка, рік першого оприлюднення: 2021.

Висунуто Івано-Франківським національним академічним драматичним театром ім.Івана Франка.

 

Комедія «12 ніч, або Що собі хочете» В.Шекспіра у постановці Олексія Гнатковського

 

Ветерани і волонтери сучасної російсько-українсько війни ще 2018 року об’єдналися, щоб пройти арт реабілітацію, вивчити англійську мову і створити театральну постановку, яка йтиме на сцені театру, гастролюватиме Україною і надихатиме воїнів бути сильними, щоб перемогти ворога, який уособлює абсолютне зло ‑ в чому українці переконувалися не раз протягом своєї 300-літньої історії. Сьогодні постановка, створена воїнами російсько-українсько війни, набуває символічного звучання, а головне ‑ дає нам впевненість у нашій спільній перемозі.

Франківський драмтеатр першим в Україні підтримав проект реабілітації ветеранів війни ‑ спочатку театр надав репетиційну базу для постановки «12 ніч, або Що собі хочете» староанглійською мовою, яку разом творили воїни, а згодом театр узяв її до Репертуару.

Торік, напередодні Дня Незалежноісті України, ми зіграли цю виставу у мирному Маріуполі. Сьогодні ми усі стали воїнами, щоб захистити Україну і світ. Щоб здобути перемогу, аби усі актори цієї вистави ‑ люди, які повернулися з війни, люди, котрі боронять нашу землю від зла, агресії і насилля, і лише на час вистави стають акторами, які змушують вас щиро сміятися і так само щиро плакати, мали віру у те, що після перемоги ми знову зустрінемось в театрі, ми ‑ нація нескорених.

 

З подання Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім.Івана Франка

Коментарі

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA