Офіційний веб-сайт

Книжка «Відсіч»

Автор(-и): Олександр Михайлюта / Розділ:

Книжка «Відсіч», автор: Олександр Михайлюта, видавництво «Університет «Україна», рік видання: 2022.

Висунуто видавництвом «Університет «Україна».

 

Документальна книга «Відсіч» Олександра Михайлюти

 

Документальна книга “Відсіч” Олександра Михайлюти (К.: Університет “Україна”, ISBN978-966-388-632-9, 2022) буквально

увірвалася наприкінці весни на інформаційний фронт протидії пропагандистській війні кремля саме тоді, коли ЗСУ було дуже і дуже гаряче на всіх напрямках битви. Недаремно видання має підзаголовок ”Хроніка битви за Україну”.

Про наміри Москви на світове панування свідчить заголовна програмна стаття газети комуністів Радянського Союзу "Правда" в 1938 році, яку добув у історичних архівах автор: " Водрузим Красное знамя над Лондоном, Парижем и Берлином!”... Часи минають, але кремлівські верховоди, як бачимо, досі одержимі цією ідеєю-фікс. Актуальність публіцистичного твору зумовлена гарячими подіями в Україні, яка зазнала повномасштабного військового вторгнення Росії під надуманим приводом московського кривавого диктатора путіна. Одурманеним нахабною пропагандою в стилі німецького фашиста Геббельса росіянам він сказав, що НАТО руками України хоче напасти на Росію, тому він на випередження вводить свої війська в Україну для захисту російськоязичного населення. Тоді ж президент США Байден назвав путіна у прямому телеефірі справжнім головорізом.

Ситуація така, що ось уже 8 місяців на плечах Збройних Сил України тримається вся планета, і роль українців щодня зростає на тлі божевільних заяв кремля про можливість ядерного удару... В книзі ‑ позиція генсека ООН А. Гуттераша, Папи Римського Франциска, лідерів провідних країн ‑Б.Джонсона (Велика Британія), А.Блінкена (США), Д.Трюдо (Канада), Е.Макрона (Франція). А.Дуди (Польща), відомого письменника Стівена Кінга, акторів А.Шварценеггера та П.Рішара, 177 лауреатів Нобелівської премії (Р.Хоффман та ін.) А канцлер ФРН Олаф Шольц буквально днями назвав вторгнення росії в Україну “Хрестовим походом” проти колективного Заходу.

Книга має розділи: «Русскій воєнний корабль, іді на@уй» («Russian warship go fuck yourstif») «Останній оскал КДБ», «Напередодні грози», «Напад», «Страх і відвага», «Кролик перед удавом», «Диявол чи божевільний», «Світ ‑ із нами»».

Автор аналізує поняття «орки», це ‑ жорстокі до краю, кровожерливі істоти, а саме таку славу набули садисти російської армії, які вчинили масові винищення мирного населення в українських містах Буча, Ірпінь, Гостомель, Бородянка, Маріуполь, Балаклія, Лиман... Вони влаштовували на тимчасово окупованих територіях табори смерті з камерами катувань, а їх звірства багато в чому перевершують звірства німецьких фашистів під час Другої світової війни... Тільки в Маріуполі російські військові злочинці вбили понад 100 тисяч мирних мешканців... Олександр Михайлюта наводить хронологію воєн росії проти України та інших держав за останні 300 років ‑ це історія жорстокого терору, садизму та дикого варварства та її диявольське прагнення підкорити собі всю планету.

У книзі розкрито головне завдання божевільного офіцера КДБ, який уявив себе «вождем» Росії ‑ знищити Україну як державу, щоб відкрити собі дорогу для спалення демократичної Європи, відновлення СРСР... Це ‑ мотивація справжнього параноїка.

Письменник дуже доречно наводить висловлювання колишнього командувача силами НАТО в Європі генерала Веслі Кларка: справжньою метою диктатора путіна є встановлення повного контролю над Східною Європою для того, щоб зруйнувати НАТО.

Путін підірвав своїм вторгненням в Україну самі підвалини світового порядку, що склався після Другої світової. Ось як про це сказав Папа Римський Франциск:” Трагедія війни, яка розгортається в центрі Європи, шокує нас, ми ніколи не думали, що знову побачимо сцени, що нагадують про великі війни минулого століття, світ знову опинився перед збоченим зловживанням влади і фанатичними інтересами загарбника...».

Здійснивши віроломну агресію проти України, акцентує автор, росія порушила фундаментальні принципи та норми міжнародного права ‑ Статут ООН 1945 року, Декларацію ООН про неприпустимість втручання у внутрішні справи держав, про захист їх незалежності та суверенітету 1965 року; Заключний Акт Гельсінської угоди 1975 року; Декларацію ООН про неприпустимість інтервенції та втручання у внутрішні справи держав 1981 року.

Колись знаменитий романіст Лев Толстой («Війна і мир» ‑ про похід імператора Наполеона на Москву і його поразку) вимовив крилату фразу: "Не можу мовчати!" у відповідь на злочини режиму. Саме цим принципом керувався відомий український письменник Олександр Михайлюта, написавши динамічну та правдиву книгу “Відсіч” ‑про героїчну боротьбу співвітчизників проти агресії Росії. Вона перейнята захопленням воїнами- захисниками України, болем і співчуттям до жертв нахабної “спецоперації путіна”, ненавистю до військових злочинців, які знищували чеченців, грузинів, сирійців за велінням фашистів із московського Кремля. Дуже доречно автор згадує слова прем'єра Великої Британії часів Другої світової Уїнстона Черчілля: настане час, коли фашисти будуть називати себе антифашистами. Саме під цим гаслом (викорінити українських фашистів) “фюрер” путін напав на суверенну державу Україна, яка обрала європейський шлях розвитку.

 

З подання видавництва «Університет «Україна»

Про автора

 

Олександр Михайлюта, випускник 1980 р. факультету журналістики Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка, пройшов шлях від кореспондента районної газети в Гуляйполі до власного кореспондента газети Верховної Ради «Голос України», головного консультанта секретаріату Першого заступника Голови Верховної Ради України, був заступником голови Національної спілки журналістів України (1998-2002), секретарем Правління і членом Президії Націо­нальної спілки письменників України (2002-2006), нагороджений орденом «За заслуги» III ст., Почесною Грамотою Верховної Ради України «За особливі заслуги перед українським народом», Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України, лауреат премії «Незалежність» Київської спілки журналістів. Лауреат фундації Українського Вільного Університету (Нью- Йорк,2021). Його перу належать книги прози і публіцистики «Ми не раби», «Секретний ешелон», «Вольниця», «Ложа преси», «Святий Петро із Дивина», «Ясновидець дід Петро» (десять видань, у тому числі англійською та німецькою), «Відкриття Миколи Руденка», «Слово про Єрмака», «Державник» (про багатолітнього мера-реформатора Києва О.Омельченка), «Світло Патріарха» (про Героя України, Патріарха Української пра­вославної церкви Київського Патріархату Філарета), романів «Гуляй-Поле», «Падіння хв’юрера». Автор художнього фільму «Секретний ешелон» (сценарій у співавторстві за його однойменною повістю), документальних фільмів «Рана», «Гдє так вольно дишіт чєловєк...», «Загадка Дивина». Написав сценарії художніх фільмів «Нестор» («Батько Махно») та «Весілля в Те- мирівці» (рімейк на «Весілля в Малинівці»), переклав українською пісню із знаменитого фільму «Генерали піщаних кар’єрів». Очолював комунальне підприємство «Боярка-інформ» і пресслужбу Конституційного Суду України (2010-2012). Голова ВГО «Профспілка «Журналіст України». Радник Президента Університету «Україна».

 

Коментарі

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA