Офіційний веб-сайт

Книга поезій «Всім нам треба з Богом жити, Україну теж любити, Кобзаря всім пам’ятати, його мудрість шанувати»

Автор(-и): Володимир Концевич / Розділ:

Книга поезій «Всім нам треба з Богом жити, Україну теж любити, Кобзаря всім пам’ятати, його мудрість шанувати», автор: Володимир Концевич, рік видання: 2020.

 

Книга поезій «Всім нам треба з Богом жити, Україну теж любити, Кобзаря всім пам’ятати, його мудрість шанувати» В.Концевича

 

Поетична збірка Володимира Концевича «Всім нам треба з Богом жити, Україну теж любити, Кобзаря всім пам’ятати, його мудрість шанувати» містить велику кількість цікавих віршів, які привертають увагу і мають притягальну силу. Вони здаються не зовсім досконалими учителі, але це не є вадою. Вірші автора щирі, правдиві і справжні. Володимир Михайлович пише душею, старається не залишатись осторонь важливих подій і висловлює свої враження на папері. Тому всі передані емоції автором на своєму місці.

Творчість пана Володимира викликає особливе зацікавлення людей різного віку. Його поезія несе світло, добро, любов і піднесення. У свої п’ятьдесять автор має що сказати людям, адже він вільно і сміливо самовиражається.

Багато поетичних рядків він присвятив великому і нескореному поету Тарасу Шевченку, акцентуючи на тому, що творчість Кобзаря невмируща святиня, якою дорожить і гордиться український народ.

Звертається автор до тем важкого і героїчного минулого і сьогодення України, яку любить понад усе. А ще цінує і шанує свою матір, братів, родину, своє дитинство, школу, вірить у силу молитви. Дякує захисникам України, адже війну побачив очима свого рідного брата та племінника, які були у вирі найгарячіших точках. Вистояли. Повернулися…

У реальному житті пан Володимир простий, скромний і трудолюбивий, має багато ще написаних віршів, готується до презентації своєї поетичної збірки.

Автор хоче бути почутим…

 

З подання Управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради м.Калуш

Коментарі

Подання на премію надійшло з управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради м. Калуша)))

Рівень теперішнього Шевченківського комітету вимірюється ось цим поданням. Різниця тільки у тому, що тут подався неосвічений сільський графолюб, а премію віддадуть своїм пригодованим і прирученим графоманам, як минулого разу.

Рівень теперішнього Шевченківського комітету вимірюється ось цим поданням. Різниця тільки у тому, що тут подався неосвічений сільський графолюб, а премію віддадуть своїм пригодоапний і прирученим графоманам, як минулого разу.

Не читав, але продовжу «велику» поезію:

Ковбасу теж треби їсти,
І за стіл великий сісти,
А пізніше різко встати
Щоб нам пісню заспівати.

Я вже гідний бути співавтором і отримати премію???

До якого класу зараз ходить пан Володимир? Предайте батькам, хай простежать за дистанційкою — Володя займається дурницями замість вчитись.

"Вони здаються не зовсім досконалими учителі"?

Що ЦЕ таке?

Чи можна якось дізнатися, хто саме висунув цей твір на Шевченківську премію?

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA