Офіційний веб-сайт

Книга «Ціна рабства»

Автор(-и): Євген Буцик / Розділ:

Книга «Ціна рабства», автор: Євген Буцик, видавництво «Гамазин», рік видання: 2019.

 

Книга «Ціна рабства» Євгена Буцика

 

Україна довгий час виборювала своє місце на карті світу, а у XX столітті ледь не розчинилася у великій імперії. їй нав'язували рабство, чужу мову і культуру. Вирватися із залізних імперських «обіймів» було неймовірно складно, але боротьба за визволення нації ніколи не припинялася. У найважчих умовах, переслідувані з особливою жорстокістю, патріоти України героїчно відстоювали незалежність та свободу держави від московських пут. Автор не дарма назвав свій роман «Ціною рабства». У ньому письменник талановито і ґрунтовно розкриває тему боротьби за визволення з-під радянського ґніту та незліченних жертв, принесених на вівтар свободи.

У книзі художня автобіографія сім'ї автора тісно переплітається з біографією сотень тисяч інших українських родин, яких історія гнала зі своєї землі на безкраї простори Східного Сибіру, а потім, крізь випробування та приниження, повертала додому. Мужні, вони не лише вижили, але й зберегли свою ідентичність і любов до України, передаючи її від покоління до покоління.

Текст захоплює і тримає у напрузі до останньої сторінки. Змушує плакати і сміятися разом із головними героями, співпереживати їм. Чітко вибудувана сюжетна лінія, легкість оповіді та майстерність у змалюванні людських характерів та природи ‑ось секрет автора як талановитого письменника, який пише про те, що болить українцям дотепер.

Звідки наше коріння росте, якою ціною для предків далося наше сьогодення та як створити для себе щасливе майбутнє? У своїй книзі Євген Буцик відповідає на кожне із цих важливих питань.

 

З подання видавництва «Гамазин»

Коментарі