Офіційний веб-сайт

Книга «Антропос і бібліон. Есеї розмаїті»

Автор(-и): Іван Лучук / Розділ:

Книга «Антропос і бібліон. Есеї розмаїті», автор: Іван Лучук, видавництво «Навчальна книга – Богдан» (м.Тернопіль), рік видання: 2019.

 

Книга «Антропос і бібліон. Есеї розмаїті» Івана Лучука

 

Книга «Антропос і бібліон. Есеї розмаїті» розрахована на читачів різних зацікавлень: літературно-критичних, історико-літературних, теоретико-літературних, перекладацьких, мовознавчих, культурологічних, славістичних. Та в цілому її можна вважати насамперед філологічною. Вона репрезентує феномен синтетичного підходу до словесності, який поширюється на різні гілки філології. Іван Лучук виявив себе вродженим і фаховим філологом, давши зразки сучасного добротного філологічного тексту. Жвавий, доступний стиль викладу, дотепні пасажі сприяють легкому засвоєнню різних творів, уміщених у книзі. У ній чимало цікавинок, різнорідних пікантних подробиць, які оживлюють виклад. Є такі віражі думки, що свідчать про письменницьку сміливість і проникливість автора.

Це збірка розмаїтих есеїв знаного письменника й науковця. Глибокі та пізнавальні, вони охоплюють найповніший спектр зацікавлень автора: українську латинку, поліглотство. особливості письменницького ремесла, сучасні реалії та загальнолюдські проблеми. Читач знайомиться з маловідомими сторінками української історії, дізнається пікантні подробиці з життя відомих письменників, буде вражений результатами етимологічних розвідок.

Не треба забувати, що Іван Лучук перш за все є поетом, тому за яку б він матерію не брався, завжди виходить, наче вірш, який весь час вражає своєю досконалістю.

Ми щиро впевнені, що саме ця книга, як і весь творчий доробок Івана Лучука, який робив і продовжує робити вагомий внесок у розвиток української літератури, як письменник і вчений, достойні номінування на здобуття Національної премії ім.Тараса Шевченка у номінації «Література».

 

З подання Інституту стратегії культури (м.Львів)

Коментарі

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA