Офіційний веб-сайт

Гурт ТНМК у Відні передав росіянам привіт від Буданова

У столиці Австрії Відні відбувся благодійний концерт популярного українського гурту«Танок на майдані Конґо»(ТНМК). Один із солістів колективу Олександр "Фоззі" Сидоренко вирішив зі сцени привітати керівника Головного управління розвідки МО України Кирила Буданова з підвищенням у званні – днями генерал-майор став генерал-лейтенантом.

Музикант назвав головного розвідника країни "найкращим виробником бавовни", після чого від його імені звернувся до росіян.

За словами артиста, у ГУР їх просили звернутися до росіян, які, очевидно, втекли з Росії до Австрії, але мають родичів у країні-терористці. "Фоззі" розповів їм, що для "потенційних" окупантів, яких мобілізували чи можуть призвати, в Україні діє державна програма "Хочу жити".

 

Джерело: obozrevatel.com

 

p.s.Зуважимо, що Указом Президента України від 28 липня 2024 року затверджено новий Склад Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка, до складу якого входить один із лідерів гурту «Танок на майдані Конґо» (ТНМК) Олег Ігорович Михайлюта (сценічне ім’я Фагот).

 

На фото: Фоззі, Фагот (ТНМК) і очільник Головного управління розвідки МО України Кирило Буданов.