Офіційний веб-сайт

Глава держави про річницю звільнення Олега Сенцова

Президент України Володимир Зеленський згадав про історичну мить звільнення з російського полону режисера Олега Сенцова, українських моряків та інших політв’язнів Кремля у вересні 2019 року.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook: "Минув рік, але я пам’ятаю майже кожну мить того дня. Очі батьків, дружин і дітей. Щохвилинний погляд на годинник. Прискорене серцебиття. І нарешті мить, коли бажаний літак з’явився на горизонті. А далі – усмішки, рукостискання, обійми, сльози. Донька біжить до батька на руки. Мама цілує й обіймає сина. Треба йти до преси і щось казати, але клубок у горлі заважає говорити", – згадав глава держави.

Він зазначив, що тоді вся Україна боролася за те, щоб полонені моряки та політв’язні повернулися додому. Чекали на них і плакали від щастя, коли це здійснилося, теж усією країною.

Президент підкреслив, що саме в такі миті українці почуваються неймовірно сильними, оскільки тільки сильна країна бореться за кожного свого громадянина і повертає його додому.

"Без жодних "але". Так було рік тому. Так було під час наступних обмінів, повернень та евакуацій. Так було, так є і так буде завжди. Бо Україна своїх не залишає!" – запевнив Зеленський.

 

Джерело: obozrevatel