Офіційний веб-сайт

Документальний фільм «Цей дощ ніколи не скінчиться»

Автор(-и): Аліна Горлова / Розділ:

Документальний фільм «Цей дощ ніколи не скінчиться», автор: Аліна Горлова, рік оприлюднення; 2020. Висунуто культурною інституцією «Табор».

 

Документальний фільм «Цей дощ ніколи не скінчиться» Аліни Горлової

 

Ідеально створена історія, що гарно відзнята за допомогою монохромної, чорно-білої техніки, продумано та драматично розділена на дев'ять глав. Захоплююча уважна, послідовна та свідома побудова героїв та їх історій. Часом всеосяжні, часом неймовірно детальні сцени, послідовності подій та фрагменти подорожі одного чоловіка з однієї війни на іншу, з одного кордону до іншого, з континенту на континент, відображають шляхи, які нагадують наші життя, але разом з тим, виявляють викривлення, яке оплетене павутинням нашої історії.

Чорно-біла стрічка показує тварин, людей та ландшафти як рівних партнерів в подорожі на каруселі, де чергуються надії та мрії, злети та падіння, дрібні та значущі, важливі події. Це з одного боку дуже особиста, а з іншого універсальна історія війни та переселення, яка легко може бути трактована як історія людської раси в історії однієї людини. Сміливо користуючись кіномовою, режисерка пропонує людяний погляд на чоловіка, пійманого у декількох тривожних світах, кожен з яких переживає свій власний конфлікт. Бачення Горлової, мужнє та сповнене емпатії, виходить за рамки спрощених кордонів, користуючись зображенням та звуком як чуттєвим досвідом. Дивує здатність режисерки зняти фільм про війну без показу війни та передати її вплив на людей, а також використання зображення як відкриття складності нашої реальності.

Це монументальний художній твір, що занурює глядача у монохромність вічного існування між чорним і білим. У фільмі створено архетипний образ постійної присутності війни та витончене зображення крихкості людського життя. Ця стрічка демонструє майстерність у всіх аспектах кіновиробництва.

 

З подання культурної інституції «Табор»

Аліна Горлова, кінорежисер
Аліна Горлова, кінорежисер
Кадр з документального фільму "Цей дощ ніколи не скінчиться"
Кадр з документального фільму "Цей дощ ніколи не скінчиться"

https://www.cinema.in.ua/tsei-doshch-nikoly-ne-skinchytsia/

https://supportyourart.com/conversations/alina-gorlova-pro-festyvali-kino-vizualnu-antropologiyu-ta/?fbclid=IwAR3oCF7csqcTDbsJc3l_k9UMQ9nZO_6POch-DWW_ke3Km4vn7-W3u87ZeFY

Коментарі

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA