Офіційний веб-сайт

Авторський концерт «Ніжно. Тихо. Голосно» із симфонічним оркестром Українського радіо

Автор(-и): Марія Бурмака / Розділ:

Авторський концерт «Ніжно. Тихо. Голосно» із симфонічним оркестром Українського радіо, виконавиця: Марія Бурмака, дата оприлюднення: 16.05.2019 р.

Висунуто Громадською організацією «Перфектна Арт Група».

 

Авторський концерт «Ніжно. Тихо. Голосно» із симфонічним оркестром Українського радіо Марії Бурмаки

 

Це унікальна програма «Ніжно. Тихо. Голосно» Народної артистки України Марії Бурмаки у супроводі заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо (диригент Володимир Шейко). Це пісні Марії Бурмаки, що стали саундтреками історичних подій, такі як «Ми йдемо» і «Все починається, коли». А також ті, які можна заспівати з гітарою серед дуже близьких людей, такі як «Поцілуй мене на прощання» і «Місто ангелів і дощів». Музична програма складатається з двох частин. Перша - пісні під гітару - інтимно, ніжно і на відстані подиху. Друга частина - у супроводі заслуженого академічного симфонічного оркестру українського радіо під диригуванням цьогорічного лауреата Державної премії імені Тараса Шевченка Володимира Шейка. В симфонічному звучанні можна було почути легендарну пісню «Ми йдемо», «Скло», «І якщо колись», а також ліричні композиції «Магія трав», «Хтось із дитям удвох» на вірші Івана Малковича. Композиція «Прочитай мої слова по губах», яку Марія написала для людей з вадами слуху, була «заспівана» мовою жестів. "У кожної пісні є своя історія, за кожною із них стоять почуття, -розповідає про програму Марія Бурмака. - Про них можна сказати по-різному: пошепки та голосно, дуже інтимною мелодією і ніжними словами».

Марія Бурмака - співачка, народна артистка України, кавалер ордена княгині Ольги III ступеня, кандидат філологічних наук, професор. Марія була автором та ведучою числених телевізійних програм на різних телеканалах. її перший альбом «Ой, не квітни, весно» вийшов в 1989 році. Написала понад 150 пісень, багато з яких стали саундтреками історичних подій української історії «Ой, не квітни, весно», «Ми йдемо», «Не бійся жити», «Він іде по воді» . Випустила 12 авторських альбомів, два з яких дитячі - «Дитячий альбом. Марія Бурмака та друзі» та "Другий дитячий альбом". Була активною учасницею практично всіх подій української історії, починаючи з фестивалю «Червона рута» (1989) і «Студентського голодування на граніті» (1990) до «Помаранчевої Революції» (2004) та «Революції Гідності» (2013-2014).

У 2001 році Марія Бурмака ініціювала та реалізувала проект «Улюблені класики. Від Шевченка до Стуса», що містить 15 пісень, створених нею на вірші класиків. Записаних у формі аудіоконцерту і викладених на сайті кіазуку.сопл для вільного скачування разом із «мінусівками» для використання вчителями у навчальному процесі. Також відбулися концерти зустрічі зі студентами

5-ти провідних університетів України і концерт до Дня вчителя, який також транслювався онлайн. Проект викликав великий резонанс і цікавість освітян з усієї України та українців всього світу.

 

З подання Громадської організації «Перфектна Арт Група»

Марія Бурмака дасть концерт на біс із Симфонічним Оркестром Українського Радіо

https://nrcu.gov.ua/news.html?newsID=92562

"Я сьогодні - Моцарт!" - інтерв'ю Марії Бурмаки напередодні концерту "Ніжно. Тихо. Голосно" з симфонічним оркестром Українського радіо

http://www.nrcu.gov.ua/news.html?newsID=92862

Коментарі

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA