Офіційний веб-сайт

Альбом «Madrigals»

Автор(-и): Олег Шпудейко / Розділ:

Альбом «Madrigals», автор: Олег Шпудейко, рік оприлюднення: 2020.

Висунуто членом Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка Ігорем Панасовим.

 

Альбом «Madrigals» Олега Шпудейка

 

Альбом «Madrigals» композитора Олега Шпудейка (творчий псевдонім – Heinali) є неординарним поєднанням передових технологій та традицій поліфонічної музики Середньовіччя та Ренесансу. При запису цієї роботи було створено унікальні алгоритми формування звуку з використанням модульного синтезатора. Отриманий матеріал був поєднаний з живими імпровізаціями музикантів, які виконували їх на інструментах старовинного типу – барочному альті, гобої та лютні. До проєкту були залучені виконавці України та Великої Британії, студійні сесії відбувалися у Києві і Лондоні.

«Madrigals»має глибокий суто музичний бекграунд і масштабний загальнокультурний контекст, пов’язаний з історією європейського мистецтва останніх 1000 років. Твір був високо оцінений авторитетними західними медіа. Наприклад, став найкращим альбомом місяця, за версією британського видання The Guardian, у листопаді 2020 року.

Альбом Олега Шпуденка є високопрофесійним мистецьким висловлюванням, яке презентує складний симбіоз природного та синтетичного, сучасного та минулого, математично прорахованого та спонтанного.

Ця робота є проявом модерної української культури, яка крокує у майбутнє і бере з собою найкраще зі світової спадщини. Тому вона заслуговує на те, щоб бути висунутою на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Альбом «Madrigals» є у вільному доступі: heinali.bandcamp.com/album/ madrigals

 

З подання члена Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка Ігоря Панасова.

 

p.s.Мадрига́л (італ. madrigale, від лат. Matricale — пісня рідною мовою) — світський літературний та музично-поетичний пісенний жанр епохи Відродження, невеличкий (від 2 до 12 рядків) вірш на любовну тему.

Альбом «Madrigals» композитора Олега Шпудейка
Альбом «Madrigals» композитора Олега Шпудейка

"Грустный сад в коробочке: альбом Madrigals от Heinali", Шмурак Алексей

https://kyivdaily.com.ua/madrigals/

Henaily: Madrigals review - a baroque trip from the middle ages to the space age

https://www.theguardian.com/music/2020/oct/30/heinali-madrigals-review

Коментарі

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA