Офіційний веб-сайт

13.02.2019 р. – капела «Орея» виступить в церкві Св.Катерини

13 лютого (середа) о 18:00 відбудеться концерт Олександра Вацека (капела «Орея») у приміщенні церкви Святої Катерини (м.Київ, вул. Лютеранська, 22).

Довідково:

Орея (лат.«Oreya») ‑ муніципальна хорова капела, створена керівником маестро Олександром Вацекому 1986 році в місті Житомирі. Капелу підтримує Житомирська обласна адміністрація. Колектив має різнобічний репертуар ‑ від світової та української класики до творів сучасних композиторів.

Хор складається з 32 співаків: вісім сопрано, вісім альтів, вісім тенорів та вісім басів (станом на січень 2017 року). Це один із найоригінальніших українських хорів.

У 1997 році президент Асоціації французьких хорів Марсель Корнелю в інтерв'ю французькому радіо так оцінив виступ капели:«„Орея“‑це один з чотирьох кращих хорів у світі, які я коли-небудь чув, і це кращий посол України, яких я зустрічав ...».

А у 2009 році Келлі Парк, художній керівник 1-го міжнародного хорового фестивалю у м.Інчон (Південна Корея), сказав так: «Цей колектив встановлює нові світові стандарти хорового мистецтва і є найкращим послом України за всі роки.»

Щороку «Орея» здійснює гастрольні турне такими країнами, як Франція, Норвегія, Німеччина, Італія, Швейцарія, Іспанія, Польща та дає багато концертів у містах України.

9 березня 2015 року «Орея» з великим успіхом виступила з концертом на сцені Львівської філармонії, залу якої за акустичними характеристиками Олександр Вацек відніс до однієї з найкращих, де доводилося виступати хорові.

2009 року відбувся 1-й музичний фестиваль у місті Інчон (Південна Корея), на який запросили «Орею» як один з 4 найкращих колективів світу.

У червні 2016 «Орея» була запрошена взяти участь разом з Ізраїльським симфонічним оркестром у виконанні поеми Сергія Рахманінова «Дзвони», яке відбулось у місті Тель-Авів, Ізраїль.