Офіційний веб-сайт

Пісенно-театральне дійство «Десять Господніх заповідей»

Автор(-и): Вадим Крищенко, Дмитро Чирипюк / Розділ: Концертно-виконавське мистецтво

Пісенно-театральне дійство «Десять Господніх заповідей», Національний палац мистецтв України, 2013 р., автори: Вадим Крищенко, Дмитро Чирипюк.

Висунуто Всеукраїнським товариством «Просвіта» ім.Т.Г.Шевченка.

 

Пісенно-театральне дійство «Десять Господніх заповідей» Вадима Крищенка та Дмитра Чирипюка

 

Тричі на сцені Національного палацу мистецтв «Україна» відбувся показ духовно-пісенного дійства «Десять Господніх заповідей». На основі пам’ятних слів з Божої книги митці зробили хвилюючий вечір, де Заповіді Господні були втілені у пісенні твори, щоб нагадати всім нам нетлінність законів правди і добра. Цей твір ніби увібрав слова, які треба сказати людям у цей непростий час, щоб вони знаходили дорогу до істини. Знаком додавання в цьому дійстві поєднано любов до Всевишнього і любов до матері-України.

 

Останній показ цього дійства було здійснено в 2013 році в тому ж таки Палаці мистецтв «Україна». Для багатьох глядачів це було потрясінням. Громадськість і критики оцінили дійство, як чи не найкращий проект, що коли-небудь відбувся на найбільшому нашому сценічному майданчику.

Успіх і значимість цього дійства ‑ це результат багаторічної роботи автора сценарію і творця пісенних текстів Вадима Крищенка,вдумлива новаторська робота головного режисера-постановника Дмитра Чирипюка, який вмонтував в цей показ не лише сольне виконання Заповідей, але й хорові і танцювальні номери.

 

Молитвенні слова наснажені мудрістю і почуттям, просвітлені пісенні твори у виконанні відомих українських співаків і колективів, зробили це дійство знаковим, неповторним в нашій культурі.

Дійство «Десять Господніх заповідей» відображено в телевізійному записі. Воно отримало високу оцінку і поза межами України.

 

В пісенно-театралізованому дійстві «Десять Господніх заповідей» також звучать пісні композиторів: Геннадія Татарченка, Леоніда Нечипорука, Володимира Домшинського, Остапа Гавриша, Надії Шестак, Алли Попової, Павла Дворського, Іво Бобула, Михайла Брунського на вірші Вадима Крищенка. 

Коментарі

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA