Офіційний веб-сайт

ПОЛЬОВА Вікторія Валеріївна

(композитор)

 

Польова Вікторія Валеріївна народилася 11 вересня 1962 року у Києві.

Закінчила Київське державне вище музичне училище ім.Глієра, Київську державну консерваторію ім.П.І.Чайковського, асистентуру-стажування на кафедрі композиції Національної музичної академії України ім. Петра Чайковського (клас проф. Левка Колодуба). З 1990 по 2005 рік ‑ працювала в Національніймузичній академії. З 2005 року ‑ на творчій роботі. У 2009, 2010 роках ‑ куратор програм академічної музики фестивалю сучасного мистецтва Гогольfest.

Працює у симфонічному, хоровому, камерно-інструментальному жанрах. Визнання композиторського таланту принесли такі музичні твори ‑ балет «Гагаку», «Трансформа» для симфонічного оркестру, «Anthem» для камерного оркестру, «Епіфанія» для камерного ансамблю, кантати «Ода Горація» і «Світе тихий».

Твори Вікторії Польової виконуються на таких сценах, як Бетховенський фестиваль у Бонні (Німеччина), Фестиваль камерної музики у Локенхаузі (Австрія), Фестиваль Юрія Башмета у Мінську (Білорусь), Пасхальний фестиваль Валерія Гергієва у Москві (Росія), фестиваль «Камерна музика поєднує світ» (Кронберг, Німеччина) та ін.

Вікторія Польова – лауреат премій ім.Л.Ревуцького, ім.Б.Лятошинського, ім.Веделя.

Хорова симфонія «Світлі піснеспіви» вперше була оприлюднена 2015 року. Повільний плин сакрального Часу, думки про Вічне, символічні сенси та відлуння тисячолітніх традицій, містицизм і аскетизм східного християнства – все це присутнє у піснеспівах обдарованого композитора.