Офіційний веб-сайт

Ольга Сумська зіграє роль Маргарити на сцені Будинку офіцерів

9 грудня в приміщенні Будинку офіцерів відбудеться вистава «Майстер та Маргарита» за однойменним твором Михайла Булгакова, в якій головну роль зіграє народна артистка України, лауреатка Національної премії України імені Тараса Шевченка Ольга Сумська.

Режисер-постановник вистави – Валерій Белякович, музика – Сергія Манченка.

В анотації до вистави, розміщеної на офіційному сайті Будинку офіцерів, зокрема, зазначається, що до роману «Майстер і Маргарита» Михайла Булгакова можна ставитися по-різному: прочитати «на одному диханні», замислюючись над змістовим навантаженням окремих епізодів, а можна взагалі сприйняти як фантастичний твір. Але, як би там не було, він і досі захоплює віртуозів театру, шанувальників книги і театрознавців. Цей твір не раз екранізувався, і вистави за твором ставилися неодноразово.

За словами режисера, впоратися з постановкою настільки неординарного твору, яким є «Майстер і Маргарита», було складно. В цьому романі присутня низка сюжетних ліній, де розгортаються події, чимало персонажів.

У результаті маємо виставу про вибір, який потрібно колись робити кожному з нас. Три основані теми неперервно взаємопов’язані ідеєю необхідності виховання почуттів і домінуючою думкою про марність людських зусиль, спрямованих на перебудову світу.

Постановка вистави сприймається цільно. Взаємна гра світла, музики у поєднанні зі звуковими ефектами і відмінно поставленими танцями справді захоплюють. Але найбільш яскрава і вражаюча для глядачів сцена, як, до речі, і в самому романі, є бал у Сатани. До того ж, глядачам пропонуватимуть «взяти участь» у виставі, повідомивши їм, що вони – гості, яких запросив сам диявол і його королева.

Отже, на глядача чекає зустріч з чудовою трупою акторів, гра яких постійно збирає повні зали шанувальників театрального мистецтва.

Початок вистави: о 19.00.