Офіційний веб-сайт

Номінант на Премію очолив Київську міську організацію НСПУ

24 січня ц.р. відбулась звітно-виборча конференція у Будинку письменників, на якій відкритим голосуванням було обрано керівника Київської міської організації Національної Спілки письменників України. Ним став Володимир Даниленко, один з цьогорічних претендентів на Національну премію України імені Тараса Шевченка за напрямом «Література».

Нагадаємо, що у третьому конкурсному турі на здобуття Національної премії у номінації «Література» братимуть участь вже згадуваний Володимир Даниленко зі своєю збіркою прозових творів «Грози над Туровцем: Родинні хроніки», Юрій Буряк з поетичною збіркою «Не мертве море», Юрій Щербак з трилогією «Час смертохристів. Міражі 2077 року», «Час великої гри. Фантоми 2079», «Час тирана», а також Мирослав Лазарук з романом у новелах «Посаг для приречених».

Проведення третього конкурсного туру, за результатом якого буде оголошено лауреатів Шевченківської премії 2015 року після підписання відповідного Указу Президентом України, заплановано на першу декаду лютого поточного року.