Офіційний веб-сайт

Мирослав Слабошпицький у парі з Бредом Піттом зніме фільм

Український режисер Мирослав Слабошпицький виступить у ролі режисера фільму «Тигр», створенням якого займеться компанія Focus Features. Як повідомляє Variety, фільм буде заснований на книзі письменника та журналіста Джона Вейлланта «Тигр. Історія помсти і спасіння» (2010), а його продюсерами виступлять Бред Пітт і Даррен Аранофські.

Наголошується, що студія викупила права на книгу ще у 2010 році. Тоді передбачалося, що режисером фільму буде Даррен Аранофські, а Бред Пітт виконає в ньому головну роль. Разом з тим, тепер голлівудські зірки прийняли рішення виступити в ролі продюсерів, а режисерське крісло зайняв українець. На даний момент невідомо, хто виконає головні ролі в картині і коли вона вийде на екрани.

«Історія майбутнього фільму заснована на книзі, це нон-фікшн. Я читав багато різних сценаріїв і це теж цінний досвід. Я давно міг взятися за якийсь фільм, але мені хотілося чогось унікального. І, здається, я це знайшов. Я відчув, що «Тигр»‑це мій матеріал. Це як у відносинах, відбувається якась алхімія — ти розумієш, що це твоє, що тобі є, що привнести в історію», – розповів режисер DTF Magazine.

Дія книги розгортається в сибірському селі. Люди заглиблюються на територію проживання тигрів і один з них починає нападати на жителів села. Жителям і канадському журналісту, який присвятив своє життя захисту прав тварин, доводиться вибирати — знищити тварину чи шукати інші варіанти порятунку.

 

Джерело: Літакцент

 

 

На фото:

обкладинка книги «Тигр. Історія помсти і спасіння» Джона Вейлланта у російській редакції.

Довідково:

Мирослав Слабошпицький, починаючи з 2016 року, входить до складу Комітету з присудження Національної премії України імені Тараса Шевченка.